Son Konu

Bilgisayar başında Ölüm

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Bilgisayar başında Vefat Her Akşam oLduğu gibi bu akşamda PC başında oturuyodu Her eve geLdiğinde BiLgisayar başına oturur Nete bağLanırdı Annesi yatağa yoLLayana değin hep Net başında otururdu Fakat Bu sefer herşey farkLıydı Aşık oLmuştu! Bi dakika oLsun akLından hiç çıkmıyodu Yalnızca Nickini ve kendi hakkında oLan tarifi biLiyodu Defalarca onun nasıL biri oLabiLeceğini düş ediyodu doğrusu hiç kendiLerinden bişey konuşmadıLar… ince detaya hiç girmemişLerdi… mesela diğerinin nerede oturduğunu Yalnızca onunda kendi gibi Türkiyede oturduğunu biLiyodu lakin 400 km gidip görmek için fazla fazLaydı Ona günveniyodukendini saLabiLiyodu sıcacık davranabiLiyodu OnunLa chatLeşirken…asLen yapamadığı birşeydi Sahiden hiçbirşey yapamayan çekingen biriydi Lakin ChatteonunLa konuşuyoken herşey kolay geLiyodu Ve HisLerini ortaya dökebiLiyodu Lakin yinede ona Aşık oLabiLeceğini hiç tahmin etmemişti Hiç düşünemiyodu biLe Chatte Aşık oLacağını ama yapcak bişey yoktuoLan oLdu Buna karşısında bişey yapamazdı artık Aradan bikaç gün geçmişti ve her saniye onu düşünüyodu Bikaç kez söyLeyecek oLdu ama daha sonra yeniden yapamadı Ve O Gün geLdiKesin söyLeyecekti ona karşı oLan duyguLarını OkuLdan geLdiği gibi hemencecik Chate girdi ama o yoktu Uzun vakit bekLedi lakin geLmediYahut herseferinde oLuyodu Her gün aynı saatteama bugün yoktu Araya ne girdiğini biLmiyodu ve akLına derhal en kötü olanak geLiyodu akLına geLen tek şey MaiLLerini gözden geçirmekti Ve evet ondan MaiL vardı BaşLığı okuduğunda fena oLdu Ansızın ne oLduğunu anLayamadı ve zorLana nefes aLıyodu BaşLıkta şöyLe yazıyodu: Özür diLerim ama senden hoşLanmıyorum MaiLi açtı selamlama! Özür diLerim, sana daha önce söyLemem gerekiyodu bunu böyLe bu dek uzatmamam gerekiyodu ben senin tanıdığın o değiLim Basitinden bir insanım ve dostça söyLüyorum senLe ne yapacağımı biLemiyorum Sana şimdiye değin defalarca yaLan söyLedim aslında aLayımı geçebiLeceğim birini arıyodumgerçekte seni hiç çekemiyorum Senin dırdırın ve hayata görüntü açından bıktım Bu Oyunu sürdürdüm çünkü senin istediğin buydu Fakat işte seni çekemiyorum ve seni bundan sonra rahat bırakıcam Bu benden duyduğun son şey oLucak oLanLara inanamıyordu Her sözcük KaLbine bir hançer gibi sapLanıyordu okurken canı çok acıyordu GözyaşLarına engeL oLamıyordu yanağından aşağı içten akıyoLardı Sanki diken gibi batıyoLardı yüzüne Allahtan evde yaLnızdı Yoksa odasından çımaya yiğitlik edemezdi yıllardır ağLamamış gibi döküLüyordu GözyaşLarı Sanki KeLimeLer içini paramparça ediyoduyakıyordu Bundan Böyle istemiyorduOna güvenmişti Kendisini anLattığı tek kişiydi…amahepsi bir oyunmuş hiç bişey hakiki değiLdiSevdiği ondan korku ediyordu Yaşamak istemiyorduinandığı tek şey koca bir yaLan oLdu En kötüsü de bunu böyLe öğrenmesiydi başka türLüde yapabiLirdi Lakin niçin? Niye benniye diğer saf biri değiLde ben düzgün göremiyordugözLeri doLuydu Ama hatırLadığı kadarıyLa annesi uyku hapı aLmıştı Banydoda oLması gerekiyodu Raslantı buLdu o hapLarı Tekrar gidip biLgisayar başına oturdu, MaiLin başına Yeni bir MaiL değil Kapağını açar ve içindeki beyaz hapLara bakar böylece küçük fakat bi o kadarda tehLikeLiLer içinden birtane aldı ve yuttu iğrenç bir tadı vardıacayip acı bir lezzet ama Hap hemenmiğdemde kayboLdu geriside öyle fena oLamaz ya zaten birazdan herşey bitiyor ve hapLarın tamamını yuttu ne dek orda oturup ondan MaiL bekLediğini kimse biLemez SaatLer oLmaLı… Kafası ağırLaşıyodu, Göz kapakLarı kurşun gibi ağırLaştı Midesi yanıyodufakat bundan böyle hiçbişey hissetmiyordu SesLer fazla uzak geLiyodu Başı kLavyenin üzerine indi ve gözeLeri kapandı KaLbi azar azar yavaşLıyordu ve herşey uyuyoduSonsuza kadar Ertesi kız buLunuyo BiLgisayar başındaöLüeLindede hapLarın kutusu Ekrandada bi MaiL gözüküyoaynen şöyLe yazıyodu selam! Allahım, kardeşim neLer saçmaLamış öyle? Özür diLerim fakat bunu ben yazmadım İnan bana Lütfen Ben senin kaLbini Katiyen kıramam Çünkü seNi sevioRum ! alıntı  

Üst Alt