Son Konu

bir erkeği çıldırtmak için bu soruları sormak yeterli!!!

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
bir erkeği çıldırtmak için bu soruları sormak yeterli!!! erkeği çıldırtmak erkegi cildirtmak kızlara soru sorma erkegi çıldırtmak istiyorum erkekleri Eski sevgilinle hala görüşüyor musun? Bugün niye böyle durgunsun? Dün beni niçin aramadın?Bunlar, erkekleri çileden çıkaran sorulardan yalnızca birkaçı Peki, erkeklere başka hangi soruları sormak tehlike yaratır, öğrenmek ister misiniz? ara sıra hepimiz erkeklerin bizi anlamadığından tasa yanarız Sonu kavgayla biten anlaşmazlıklarımızın nedeni, genelde kızlar ve erkekler arasındaki farklara yorulur Lakin bilinmesi gereken bir gerçek vardır: Erkekler biz kadınları gerçekten anlamazlar ya da bilmek istemezler Hatta çoğu zaman bizim söylediklerimizle onların anladıkları aralarında dağlar kadar ayrım vardır Mesela; sen gayet günahsız bir şekilde, Yeni saç modelimi beğendin mi?diye sorarken, o senin, Seni her halinle beğeniyorumyanıtını beklediğini sanır ve Kardeşim 8 yaşındayken saçlarını aynı böyle kestirmiştideyip işin içinden çıkıverir İşte sana anlayışsız bir erkek örneği! Sahiden bir takım konularda hileli da sayılmazlar Niçin mi? İşte bizim sorduklarımız ve erkeklerin algıladıkları 1 Arkadaşımı güzel buluyor musun? Onun anladığı: Arkadaşımın benden daha güzel olduğunu düşünüyor, ona karşısında bir şeyler mi hissediyorsun? Gerçek: Bu soruya yanıt tahsis etmek erkekler için son derece güçtür Düşünsenize, eğer evet, arkadaşın sahiden çok hoş bir kızderse, 24 saatini, 'senin de çok güzel olduğuna ve onun senin dek çekici olmadığına' seni ikna etmekle geçirecektir Eğer böylece de hoş sayılmazderse, bu sefer de saatlerce, sizin, arkadaşınızın güzel yönlerini anlatmanızı dinlemek zorunda kalacaktır Çözüm: En iyisi bu soruyu sorarak keza kendinizin hem de onun başını ağrıtmayın! 2 Beni niçin seviyorsun? Onun anladığı: Sevdiğim ve duymaktan hoşlandığım bir yanım var Bakalım farkına varabildin mi? Hakiki: Herkesin kendine has bir özelliği vardır Saçlar, güzel gözler, keza kaçık ayrıca de zeki edinmek Fakat erkek arkadaşınız sizi tamamen öbür nedenlerden de seviyor olabilir Olaylara görünüm açınız, aradığı huzuru sizde buluyor olması gibi İşin kötüsü erkekler çoğunlukla bu cins şeyleri itiraf etmekten kaçınırlar O yüzden size beklediğiniz yanıtı vermesi zordur Diğer Taraftan gerçekleri söylediğinde şımaracağınızı da düşünürler Çözüm: Ona aleyhinde açık olun! Birlikte olduğuınuz kişiye niçin onu sevdiğinizi açık açık anlatırsanız, muhtemelen o da size karşı açık davranacaktır 3 Benden önce birlikte olduğun kızı sahiden sevmiş miydin? Onun anladığı: Daha önce hiçbir kızdan benim kadar etkilenmediğini söyle Hakiki: Eğer size önceki kız arkadaşını sevmediğini söylerse, bu sefer de sizi gerçekten sevip sevmediğini düşüneceksiniz Onu sevmiş olduğunu söylediğindeyse sizi daha fazla sevdiğini kanıtlamasını bekleyeceksiniz Çözüm: Her şeye rağmen sizinle tanışmadan önce başkalarından etkilenmesinin son derece sıradan olduğunu kabul etmelisiniz O nedenle de bu stil sorularla romantik günlerinize gölge düşürmeyin ve beraberliğinizin tadını çıkarmaya bakın 4 Belli misin? Onun anladığı: Bana yalan söyleme! Reel: Seni seviyorumdeyince, siz belirlenmiş misingibi bir yanıtla karşılık veriyorsanız zavallı sevgilinizin işi fazla zor demektir Çünkü siz, söylediklerine mutluluktan inanmadığınıziçin böyle sorarken, o ise, ona inanmadığınıziçin öyle söylediğinizi sanacaktır Çözüm: Anlaşmaya varmanız için ona karşısında imalı sözler uygulamak yerine, açık açık duygularınızdan bahsedebilirsiniz id 5 Cumartesi gününü arkadaşlarınla mı geçireceksin? Onun anladığı: Hemen arkadaşlarınla yaptığın planları ertele ve benimle çık Daha Sonra neler olacağı beni hiç ilgilendirmez, haberin olsun! Reel: Siz her ne dek böyle bir düşünceyle bu soruyu sormamış olsanız bile erkek milleti işte; anında diğer biçimde anlayıveriyor Erkekler, arkadaşlarıyla yaptıkları şeylerden, özellikle futbol sohbetlerinden harika keyif alırlar Kızların muhabbeti zaman zaman onlara yavan kazanç Çözüm: Her tatil günü beraber olacaksınız diye bir kaide yok Erkekler fazla sıkılmaya gelmezler, onu biraz salıvermek daha iyi olur 6 Dün aldığım tişörtü değiştirmeliyim, çarşıya da uğrayalım mı? Onun anladığı: Haydi, seninle çılgınlar gibi alışveriş yapalım Reel: O Kadar çok erkek kızlarla alışverişe çıkmaktansa, uyuşturulmadan diş çektirmeye razıdır O yüzden erkek arkadaşınız bu soruya evetyanıtını verirse doğrusu bunu istediğini sanmayın Ya çıktığınız ilk günlerdir ve size şirin görünmeye çalışıyordur ya da başına taş düşmüştür Çözüm: Zaten çok sevdiğiniz ve size yakıştığına inandığınız bir bluzu, Ne o, şarkıcı olmaya mı karar verdin?diye tiye alan biriyle alışverişe çıkmak sizin ne kadar hoşunuza gider fakat? 7 Benzeri biraz kilo aldım Rejime mi başlasam acaba? Onun anladığı: Bakalım beni şişko buluyor musun? Reel: İşte, kızların olağan sorunlarından biri Yok zayıfım, yok şişmanım, değil kalçalarım büyük İşin aslı, erkekler kızların bu görünüş kaygısını anlarlar fakat sürekli bu kaygıyla yaşamalarına bir manâ veremezler Size, Evet, birazcık kilo aldındemesi, gerçekten kilolu olduğunuz anlamına gelmese de, sizin böylece düşüneceğinizi bildiğinden şu anda ne desemkaygısına kapılabilir neticede da, haydi yemene bak, sana şişmanlamak da uygugibi bir yanıtla olayı kapatmaya çalışır Çözüm: Biliyor musunuz, erkekler, yanlarında yemek yemeyen kızlardan hiç mi hiç hoşlanmazlar  

Üst Alt