Son Konu

Bir Kız İçin Öteki Kızlardan Vazgeçilir Mİ ?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
11ci sınıfın 2ci ayında diğer bir okula nakil oldumŞu an 12ci sınıfımBu süre zarfında 2 kızla çıktım 2'siylede azami 3 hafta sürmüştürOndan daha sonra teklifler gelsede hiç birini kabul etmedim1 hafta önce bir kız gördüm 11 lerdenAma kızı birincil kez gördüm okuldaAcayip güzel geldi soruşturduktan sonra kimseyle çıkmadığını öğrenmiş oldumSırasına 3 gün hoş notlar ve çiçekler koydum azıcık esrarengiz takılıp keza çiçek koyup ayrıca mesajdan çiçekleri beğendiğini soruyordum derken sonunda buluştumTipimi beğenmiş olcak fakat tepkisi olumlu olduYaklaşık 10 gün dek konuştukVe dün elimle keman ile 23 nacizane söz ile önerge ettimÇoçukluk arkadaşı bizim sınıftaymış beni sormuş işte baya oturup konuşmuşlarBende kızlarla haşir neşir olan biriyimKızda bunu söylemiş işte artı kız arkadaşı var,birazda yakışıklı biri olduğum için sana haylaz gözü dışarda olur gibi abuk subuk sapan şeyler söylemişKızda geldi bana dedi ancak:Eğer sahiden benden hoşlanıyorsan kızlarla pozitif muhattap olmassın sadece merhaba merhaba der geçersin dediTamam dedim şu lahza çıkıyoruz fakat daha haftasını doldurmadan face şifremi aldı kızlarla olan fotoğraflarımı sildi,kızların nerdeyse yarısını silmişAynısını bende uyguladım ona hiç tepki vermediSizce değermi bir kız için böyle hayatımı bitmiş restore etmek ?

ANEKDOT:Kız abartısız söylüyorum hayatımda gördüğüm en hoş kızTüm arkadaşlarım çevrem çok beğendiDayım görmüş dayım bile çok hoş kız dedi(Dayım manken sırası gelmişken )

Üst Alt