Son Konu

bir kız kendisinden hoşlandığını bildiğ erkeğin dokunmasını neden istemez?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Selam, benim hoşlandığım sınıf arkadaşım var ben alt kendisine önerge etmesemde hoşlandığımı belli ettim benim ondan hoşlandığımı şüphesiz biliyor dün akşam bizim fakültenin partisi oldu sırf ona daha fazla yakınlaşırım ve duygusal bağın tohumlarını atarım hatta eğer dans olursa onunla dans ederek işi bitiririm diye düşündüm kızı kop kop dansa kaldırdım ilkte kalktı dans ediyorduk karşılık kop kop bildiğiniz tarz ben onun gözlerine bakıyordum ama o sağa sola bakıyordu göz göze gelmiyordu yani uyum yoktu aramızda lakin ben oturdum gözlemledim bizim diğer arkadaşlarla karşılıklı kop kop dans ederken onlara aleyhinde soğuk yok ve göz göze gelmekten kaçınmıyor ve daha neşe saçan dans ediyordu onlara aleyhinde sıcaktı bana karşı soğuktu neyse dedim olur ya benim ona karşısında hislerimi bildiği için heyecanlanmıştır çünkü kız çok iyi ve aşk konusunda filan deneyimsiz utangaç yani ne yapacağını bilmeyen bir kız ama güzel bir kız resim çekiliyorduk daima beraber onunla ikimiz resim çekildik alt yanlamasına oturduk daha sarılma filan bile olmadı tam yanında yaklaştım poz tahsis etmek için vücudun değmesin dedi daha dokunur dokunmaz orada da hadi eyvallah dedim daha sonra toplu resim çekiliyrduk ben onun yanına geçtim elimi omzuna attım elimi omzundan çekmemi söyledi buna da eyvallah dedim sonradan oturup bir şeyler yiyordum bizimkiler ve o kız yine toplu fotoğraflar çekiliyorlardı baktım bizim sınıfta fakat öteki erkekler resim çekerken onun omzuna ellerini atıyorlar hatta bir nevi sarılıyorlardı kız ise gülerek oynayarak bayağı karşılayarak onlara hiçbir şey demeden fotoğraf çektiriyordu benim dokunmamı istemiyordu anlayacağınız bunu ayrıntılarıyla anladıktan sonradan yani resmi olarak bana karşı cümbür cemaat dokunur lakin sen müstesna mesajını verdikten sonradan benim dans etme hevesimde kırıldı hava alayım diye dışarı çıktım sonradan dedim partiyi boşver bas git üniversite yurduna dön döndüm yurda benden sonra dans oldu mu olmadı demin bilmiyorum dans olacağı muhakkak değildi çünkü eğer dans olsaydı onu dansa kaldırırdım fakat dediğim gibi bana bu şekilde dokunma yasağı koyması beni sarstı parti öncesinde 3 haftadır takılıyorduk ama aramızda henüz ne eyvah fakat hissi senet başlamamıştı bana karşısında duygusal bağı yok biliyorum zaten benim amacım duygusal bağı o partide onun partneri olarak başlatmaktı ama olmadı benimle kantine gelirdi yazılmış haftası ona ders çalıştırdı kütüphanede 3 4 defa bu zaman dahilinde zaten ona olan hislerimi belirlenmiş ettim teklif etmeyi düşünmyordum çıkma teklifi etmeden çıkmayı düşünüyordum

kızı özet olarak anlatayım ben orta asyada okuyorum kız kırgızistandan göktürklerden bir kız hoş ve herkesin dediğine kadar aşk işlerine uzak bir kız bende onu sezdim zaten ve o üzden öneri etmedim onunla bu işi zamana bıraktım dün akşamda partide hissi bağı filizlendirmek istedim ama olmadı muhtemelen kız aşk meşk işlerinde fazla deneyimsiz

ben bu kızla en ince ayrıntısına kadar muhatabı kesmeyi düşünüyorum fakat bir yandanda bu konuda telaş etmeyim bir hafta ondan uzaktan durup selamlama bile vermeyip daha sonra baştan mı başlasam onunla duygusal senet düzenlemek için herekete diye düşünüyorum ne yalan söyleyim kıza karşı duygusal hislerim yoğunluk kazandı kızla muhatabı kesmek güç benim için o yüzden fakat bir hafta hatta azıcık daha artı kızdan uzaktan durmak sonra sıfırdan açılmak ve bu sefer kıza daha bilinçli yakınlaşmak ve yavaş yavaş kızı kıvama getirmek kendimce daha dürüst diye düşünüyorum fakat diğer tarafımdanda kızla netbir şekilde muhatabı kesmeyi düşünüyorum kızı ayarlamaya çalışırken ona adamakıllı bağlanırsam üzülürüm haliyle lakin istesem uğraşsam kıza daha artı bağlanmadan da kızla şehvetli senet kurmaya çalışabilirim

kusur birazda bende kız aşk meşk işlerinde biraz acemi ve bende fazla yüz verdim o da böyle yaptı flört etmek konusunda zayıf olduğum için olmadı kendimi flört alanında geliştirmem lüzumlu onunla hiç konuşmayacağım 1 2 hafta içinde kendimi geliştirmeliyim ben kıza hissi bağ kurmayı en ilk kez yapmalıydım hafif dokunmalar filan daha derin tanışmalar şakalaşma, espiri adeta hiç yapmadım yani flört hiç yapmadım bir iki hafta ara verip sıfırdan başlayarak kıza yeniden yakınlaşsam nasıl olur diye düşünüyorum

fikirleriniz benim için epeyce kayda değer arkadaşlar

Üst Alt