Son Konu

Birçok Tahmini Tuttu! Analist Yeni Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Altcoin Tahminlerini Paylaştı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
bigstock-206218990.jpg

Popüler kripto analisti ve trader’ı Michaël van de Poppe, şu anda değeri düşük olan ve güçlü yükseleceğine inandığı iki altcoin projesini açıklıyor. Ayrıca analist, Bitcoin ve Ethereum tahminlerini de paylaşıyor.

Michaël van de Poppe: Popüler altcoin DIA’yı izliyorum! Yakında yükselebilir

Michaël van de Poppe, yeni analizinde 156.000 takipçisine, şu anda 80 milyon dolarlık bir piyasa değerinde oturan açık kaynaklı oracle platformu DIA’ya göz kulak olduğunu söylüyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

DIA hala küçümseniyor. Ağır şekilde. DIA’nın birikime devam edip edemeyeceğini görmek için bu yeşil seviyeleri teknik bir perspektiften izlemek. Son zamanlarda muazzam hacim göz önüne alındığında, eğilimi yakında tersine çevireceğimizi varsayıyorum. Bir birikim işareti…
dia.png
Kaynak: Michaël van de Poppe
Michaël van de Poppe: Litecoin’i izliyorum! Güçlü geliyor

Michaël van de Poppe, BTC’nin yıllık kazançlarına yetişmeden önce büyüyecek daha çok yeri olduğunu söylediği Litecoin (LTC)’i de listesine ekliyor. Ancak analist, büyük hacimli altcoin’in Bitcoin’e karşı düşüş trendinden çıkmasını bekliyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Hala bir düşüş trendi içinde ve bunun için yükselişe geçmek adına destek için daha yüksek zaman dilimi seviyelerini görmek istiyorum… Böyle bir durumda, bu bir sonraki direnç bölgesine (0.005) doğru yükselişin devam ettiğini göreceksiniz. Çünkü bu daha yüksek bir düşük ve bir yükseliş destek direnci dönüşü… Buradaki bu yükseklere (0.011) doğru bu kadar büyük bir hareketi tetikleyebilir. Bu yüzden kesinlikle, bu aşamada Litecoin izliyorum.

Michaël van de Poppe: Bitcoin bu kilit seviyeyi almalı!

Bitcoin’e gelince Michaël van de Poppe, lider kripto para biriminin tüm zamanların en yüksek seviyelerine tırmanmaya devam etmek için kilit bir seviyeye sahip olmasının kritik olduğunu söylüyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu ivmeyi sürdürmek için bu önceki direncin destek olduğunu görmek istersiniz. Bu olursa, 68 bin dolara doğru daha fazla güç görebiliriz. Ancak, burada bazı düşüş farklılıkları yaşıyor olabiliriz. Başa doğru biraz fazla uzatılmış hamlelere giriyor olabiliriz. Hepsi tartışmalı, ancak şu anda bu seviyeyi 58.000 civarında tutup tutmadığımız gerçeğinde asılı kalıyor… Başarısız bir çıkışsa… O zaman 54.000 dolarlık bu aralık yapımına geri döneceğiz.
Cryptocurrency-reblog-3.jpg
Michaël van de Poppe, Ethereum’da önemli seviyeleri sıralıyor

Michaël van de Poppe, bir numaralı akıllı sözleşme platformu tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2.029 doların üzerine çıkmaya çalışırken, Ethereum da direnci desteğe çevirmeye çalışıyor . Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Şu anda 1.850 dolarda olduğumuz ve tüm zamanların en yüksek seviyelerinden önceki son blok olduğu için tekrar direnç alanıyla karşı karşıya kaldığımızı görüyorum… Yeni bir yükseliş hamlesi yaptığımızı görüyoruz. Genel olarak, 1.700 dolar civarında bu seviye destek kaldığı sürece inşaat hala iyi durumda … Her şey yolunda ve fiyat çalışmaya devam edebilir. Ancak 1.850 dolara doğru bir sıçrama yaparsak, zayıflığımız varsa ve desteği tekrar test edersek daha ileri gidebiliriz. Tüm bu yapıda konsolidasyon… Bu yüzden size dirençten yükselişe geçmekten kaçınmanızı söylemeyi çok isterim. Çünkü bu genellikle mahvolmanın bir tarifi…

İşte Michael van de Poppe’nin başarılı Bitcoin ve altcoin tahminleri

Başarılı analist Michael van de Poppe,  2020 yılının ilk çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak tahmin etti. Ayrıca ünlü analist, Bitcoin’in geçtiğimiz dönemlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki kripto para tahminlerinde de yüksek başarı oranı yakaladı. Son olarak analist, Şubat ayında önemli bir kripto düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü doğru öngördü. Bunlar dışında usta analistin başarılı başka kripto para tahminleri de var.

Üst Alt