Son Konu

Birinin ''kadını'' olmak...(alıntı)....

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Birinin ''kadını'' edinmek(alıntı) Diğer hiç kimse göre dokunulmamak, konuşulmamak, bakılmamak hatta! Birazcık korunmak, birazcık şımarmak Bir kaç çeşitlilik yemek yapmak, İstiklal caddesinde sıkı sıkı elini yakalamak, olur ya film izlemek lakin mutlaka çekirdek çitlemek, bi yerlerde çay içmek, Pazar sabahı kahvaltısı etmek uzun uzun, sahilde yürüyüş yerine getirmek gibi ufak ama baskı heveslerim var! Neden mi? Herkesin eli tutulmaz, herkesle film seyredilmez, herkesle çekirdek çitlenmez, herkesin kadını olunmaz da o yüzden! İçinden gelmeli Hücrelerine kadar hissetmeli, dnalarına değin bilmeli insan! Düşünerek kesin olunmaz, aniden ya olunur ya olunmaz üstelik şu yakın geçmiş duvarları olmasa, kafa da hiç karışmaz ya, olsun! Oysa bazen tek bir söze veya bir bakışa yıkılır tüm duvarlar id Kek yapmayı da öğrenmek gerekli gerçekten bi ara! Sabahları uyandığımda günaydın sevgilimmesajları bakmak istiyorum telefonumda Gün içinde özlediğim birisi olsun istiyorum Özlemek istiyorum birini Fazla özlersem dayanamayıp gidip sarılmak istiyorum Dayanamamak istiyorum! Çalışırken, göz önünde bulundurmak istiyorum daha sonra onu! Aklımda olduğu için tebessüm etmek istiyorum ara ara Gülümsediğim için daha kafa patlatmak Birini sevmek istiyorum; hiç kimseyi sevmediğim gibi, biri sevsin istiyorum beni, hiç sevilmediğim gibi Biri böylece çok sevsin ki beni, hatalarımı da sevsin istiyorum! o kadar çok sevsin ancak; hata yapmaktan ödüm kopsun! Kıskansın istiyorum biri beni! Sorsun istiyorum neredesindiye, Hımm kim aradı bakayımdiye! Ben sormam fakat, korkmasın O sorsun! Biliyo musun ne oldu?ile başlayan heyecanlı cümlelerimin ardına kadar tahammül etsin istiyorum biri bana Mutlaka ipe sapa gelmez bir şey olmuştur fakat dinlesin ardına kadar Ya bi yavru kedi macerası ya da işte ona aynı bir şeyler olmuştur Ben de her seferinde sanki bahçeyi kazmışımda hazine bulmuşum gibi heyecanla ve öneminin üstüne basa basa anlatırım ya, dinlesin işte Ya, evet, çok önemli bir şeyler olmuşfalan desin bi de sonunda Derhal ben istesem İstiklal caddesinde birinin elini tutup gezemem mi? İstesem benimle birlikte çekirdek çitleyip aynı anda film seyretmeyi de başarabilecek birini bulamam mı bi arasam? Şimdi ben yalnız almak istemesem, yalnız olur ve bunları da yazıyor olurmuydum? Hiç sanmam! Birinin elini tutmakla, birinin elini, sıkı sıkı yetişmek aralarında çok fark var! Ya tutarsın ya da tutmazsın veya, tutmuş gibi yaparsın işte Ben yapmam! Bunu zaten bilirsin Kimin elini tutacağını yani Deneyerek bulmazsın Sadece bilirsin Bilmek! Açıklaması değil Ve ben elini sıkı sıkı tutmayacağımı bildiğim hiç kimseyle İstiklal caddesine gitmeyeceğim! Heyecanla ve özene bezene olmadıktan sonra kimseye yemek yapmayacağım! Repliklerin bir anlamı yoksa, kimseyle film seyretmeyeceğ im Zaten çekirdeği unutsun bile, asla olmaz! Birinin kadını almak istiyor canım; biraz korunmak, birazcık şımarmak Çekirdek mutlaka olsun!  

Üst Alt