Son Konu

Brezilyalı şarkıcının ölümüyle Neymar yasa boğuldu! 'İnanmak İstemiyorum...'

klimaci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
0kjP4_1636271697_4164.jpg

Brezilyalı ünlü şarkıcı Marilia Mendonça, seyahat ettiği uçağın düşmesi sonucu yaşamını yitirdi. Sanat dünyasını sarsan ölüm haberine dünyaca ünlü futbolcu Neymar'da sessiz kalmadı. Ünlü isim üzüntüsünü "İnanmayı reddediyorum!" şeklinde ifade etti.

Brezilya'nın sevilen şarkıcılarından Marilia Mendonça'nın ölüm haberi tüm dünyayı yasa boğdu. 26 yaşındaki genç şarkıcı, seyahat ettiği uçağın düşmesi sonucu yaşama gözlerini yumdu.

YWR9F_1636271459_8926.jpg

Aynı zamanda ünlü şarkıcıyla aynı uçakla yolculuk yapan yapımcı Henrique Ribeiro, şarkıcının amcası ve danışmanı Abicieli Silveira Dias Filho ile uçağın pilotu ve yardımcı pilotunun da kazada öldüğü öğrenildi. 

4jT1o_1636271499_3707.JPG

"HER ŞEYİN BİR RÜYA OLDUĞUNU SÖYLEYEREK UYUDUM!"

Ölüm haberiyle müzik dünyası yasa boğulurken, yıldız futbolcu Neymar'da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla üzüntüsünü dile getirdi. Haber karşısında yıkılan Neymar, paylaşımında "Yemin ederim, Tanrı'ya her şeyin bir rüya olduğunu ve bugün bir kabustan yeni uyandığımı söyleyerek uyudum." ifadelerine yer verdi.

7tzP4_1636271847_4737.jpg

Brezilya Devlet Başkanı Bolsonaro, şarkıcının ölümü hakkında "Eşsiz sesi, karizması ve müziğiyle herkesin sevgisini ve hayranlığını kazanan, neslinin en büyük sanatçılarından biri olan genç sertaneja şarkıcısı Marilia Mendonça'nın Ölüm haberiyle tüm ülke şokta. Marilia şarkılarıyla her zaman hayatımızda olduğu için çok yakın birini kaybetmişiz gibi hissediyoruz." şeklinde konuştu.

rich3_1636271894_787.jpg

Üst Alt