Son Konu

Bu durumun içinden nasıl çıkılır?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
merhabalar nicealem dostları sizinle içinle olduğum bi durumu paylaşmak ve biraz olsun cevaplarınızla teselli ve düşünce çarelerimi bulucağım biliyorum
takriben 1 yıldır canım fazla sevdiğim kız arkadaşım var Bu kısa 1 sene içinde iyi kötü çok şey yaşadık yeri geldi ayrıldık lakin pozitif sürmedi ayrılığımızBen onunla evlenmek için hayaller kurarım, oda benim için o kadarFakat ailesini bana anlattığı değin tanıyorum, Sevgilimin korkusu, korkuları var Çünkü ailesini ne dek fazla severse sevsin karşılığını alamamış hiçbir süre, sevgilerini doğru sürükleyici gösterememiş fakat benim sevdiğim kız ailesini cok seviyo ve beni istemeyeceklerini de biliyor Lakin ne benden ayrılabiliyor nede onları kaybetmekten korkuyor Şuan hala birlikteyiz telefondan felan mesajlaşabiliyoruz lakin sözde onca süre yaşadıklarımızın arkasında birbirimizin yanına olan dost gibiyiz lakin hala aşığızBen ailesinin karşısına cıkmaya razıyım cok istiyorum, şimdi değil elbet zamanı geldiğinde fakat ailesinin beni öğrendiğinde onu üzeceğini ve benide istemeyeceklerini düşünüyor Ailesi azeri ve böylece birisi olsun istiyolar ben azeri değilim ama onun için olurumda ama ne sevdiğim kızda cesaret görüp ailesinin karşısına cıkabiliyorum nede ailesinin onu üzmemesini Sizce ne yapmalıyız yada ne yapmalıyım arkadaşlar?

Üst Alt