Son Konu

bu kız benden hoşanıyormu

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
dersahende bi kız var 18 yaşında bende 19 yaşındayım bu kız hayatı her tarafında kimseyle çıkmamış utangaç lakin fazla hoş bir kız bu kızla dersahede benzer sınıftydık ilk zamanlar hoşlanmaya başladım ama muhabbet değil sonra kızı sevmeye başladım fakat kıla muhabbet yok kız kimseylede muhabbet etmio dersanede 3 4 kişi açık havada sonradan bu kız yanımdan sınıfta yanımdan geçerken falan şarkı söylemeye başladı tektim yanımda çevremde kimse yoktu(hele bi gel kavak yelelri şarkısını) daha sonra bi programı izlememiş 5 6 kişi konuşuorduk anlatsana dedi bana bende anlamam ayıp dedim herneyse sonra kız tenefüslerde ben kalkınca benim sırama oturuordu bi bi keresinde montunu saayım istersen dedi sonra bu kız birincil zamanlar bana bakıodu yüzüme falan sonraarlı yanımdan geçerken kafası önde geçmeye başladı arkdaşları var onlar ara sıra bana bakıyor kız kafası çeili kız durmadan erkeklerle muhabbet etmeye başladı bi fazla hoş elbiseler giymeye başlamıştı sizce bu kız benden hoşlanıyormu Arkdaşlar bu gününe kadar çok kızla takılmışımdır çımışımdır lakin bu kız farklı yaklaşmaktan korkuyorum ona zarar vermekten falan fakat dersahende bitti emin olsam benden hoşlandığından gidip konuşcam hayatta bırakmam bu kızı bide kız bana yakın oturduğunda falan kafasını hiç kaldırmıyor kitapla uğraşıyormuş gibi tel uğraşıyormuş gibi yapıyor

Üst Alt