Son Konu

Bu Kız Benimle Dalga mı Geçiyor :S

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
öncelike Herkeze Sa
sorunuma Yanıt veren herkeze tskler hem Tum yorumlara (akla yatkın)Rep verecegim comert bir kişiligim
neyse
benim 8 sınıfta cıktıgım bir kız vardı bu kızı bütün anlamıyorla sevmiyordum ilk önce bana bir teklif gelmişti ve o an akla yatkın dusunemedımbu bırlıktelik nereden baksanuız 56 ay kadar surdusonra bir takım olaylar oldu ve bu kızla ayrıldık mevzuya geleyim8 sınıfımın sonlarında yaklasık 2 ay kalmıstı ama ben bu kızın en iyi arkadasına aşık oldumhoşlanmak değiş dupeduz aşık oldum alayacagınız herşeyi otesınde
benim kıza 1 acılısım msn de oldu birlikte sırça acmıstık cok guzel bir sohbet ediyorduk ben deli ane asıgım bir muzık calıyor ki sormayın kendimden gectim hemen hemen sonra nerede olduggunu sordum o onceki cıktıgım kızın evindeyim dedio oradamı dedim hayır ddedicamı kapatım resmen basladım saymaya senden cok hoslanıyorumla girdimArtık nereden cıktım hatırlamıyorum :S o sırada da o eski kız arkadasım da yanıdaymıs (yani yalan soylemıs o kız ısrar etmıs soyleme die) aldı elne klavyeyi basladı saymaya meğer oysa beni unutamamıs ve en iyi arkadası oldugu icin cok koydu kıza alt neyse boyle gumburtuye gitti 1 teklifim :S
2 teklif bundan 45 ay sonra olduokullar secildi bu arkadasımla benzer puanı aldık o sehir dısından bir aol(anadolu ogretmen) secti bende kendi sehrimdenki al ( anadolu) sectimsonradan 45 ay sonradan yagmurlu bir aksam mesajlasırken o da benden holandıgını ıma edince Öneri ettim Veee evet dedicok mutluudm yarın sabah kalktıgımda gunaydın prenses die msj attım cvp yok sonrada hic msj atmadı :S o durum unutldu gitti uzun sure konusamadıkson olayda bundan yaklasık 10 gun once oldu onunla tekrar msjlasmaya basladık fln filan fakat hala asıgımonun yegenı bana msj atıp seni hala seviyor deyince ben koptum yan daha sonra benim iyi bir kız arkadasım (dostum)unda yardımı ile teklif ettim ve Yeniden kabul ettiaksama değin konustuk sonra aksam 12 de msjlasırken eger beni gercekten seviyorsan sende cıkalım yahut bekleyebilriim dedim gelen msj şöyleydi bir daha boyle konusma aşkım sonraki gun dugune gitmiştisonraki gun bu olaydan daha sonra birincil msjlastıgımızda sorun bende ayrılmak ıstıyorum dedi ayrıca bır daha gorusmeyelım dedi :S bu olaydan 2 gun sonradan o yegeni arayıp ozur diledi :OYaaaa NEREDE KUSUR YAPTIM SUCUM NEREDE BENİM KIZIN BIRINCIL ERKEK ARKADASI BEN OLUYORUM BU VESILEYLE SORUYORUM ARKADASLARA HAZIR DEGIL DIYOR NE YAPACAGIM BİLMYİROUM YARDIM EDİN LUTfEN

Üst Alt