Son Konu

Bu Kız Çok öbür .anlatın bi bunu bana

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
eklemem gerekiyo : ben istanbulda okuyorum arkadaşlar kızları ızmırde bırakıyorum tatillerde burdayım
başlıyorum arkadaşlarım ardına kadar okuyun pişman olmazsınız

benim bı kız arkadaşım vardı hoş değildi koskaca ılcede begenen sayılı ınsanlardandım
kız namusluydu25 temmuzda cıkmaya basladık21ocakta ayrıldık6ay boyunca cıktık ıste
sıradan seyler yasadık öpüstük, ellestikama kızı kıskanıyordum,o da ne desem yapıyordu
kız bi defa bıre evıme gelmedıben misafir etme etmedım geldıgım zamanda da konut musait olmuyordu zaten

sonradan bu kızdan sıkıldım ayrıldım üç gün öncede baska bı kızla cıkmaya basladım
kız aşırı hoş ılcenın bır numaralısıve cok guzel gıyınıyo kız kasar felan degıl fakat guzel oldugu ıcın kız arkadasları yok fazla
erkeklerle takılıyo ıste o yuzdenbu kızda bız cıkmaya baslamadan 2 gün once ayrılmıs eskı erkek arkadasından lakin asık degılmıs ona
hayatında hıc asık olmamıs

sonradan bu kızla cıkmaya basladık kız hıc kıskanmıyo beni hergün eve benım baska kız arkadaslar gelıyor oturup tabu felan oynuyoruz
fakat bu kız hıc kıskanmıyodu benı sasırıyordumo kıskanmadıgı ıcın bende facesıne pek karısmadımfakat kız hıc asık olmadıgını soyluyordu
ilk gün dısarı cıktık konustuk felan birincil gün daha sonra ben buna meleğim, şirinem, kadınım vs laflar ettımcok tatlı oldugunu soyledım kız asık oldu
ben suphelıyım cunku hıc olmadım dedi lakin bana asık oldugunu soyluyo faceye ısımlı ılıskı yaptı hemencecik o dadaha sonra ablasına felan ılk kere asık
oldugunu acıkladı

acıkcası tipsizim benlakin arkadaslarm karizmatik ve sempatik buluyorlarben de ne buldugunu anlamadım

daha sonra dün eve misafir etme ettimbu kız bugun bıze geldı kız bana dün esofman getıreyım mı ben, yahut sen verir msndedi
bende ben veririm dedim emrindeki
orta memur cocuguyuz bızde yani varlıklı degilizama ben gıyımıme de dıkkat ederım neyse geldi eve gelirken simit al demıstım sımıt peynır yıyecektık kahvaltıda
daha sonra ben esofmanı verdım al dar ol dedım yıne manken gıbı cıkmıs gelmıs full marka zaten

bi baktım yanımda degıstırdı ustunu asırı sıcacık bır sekıldeben bakmadım tabı cunku kıza asıgım sonradan benzer yatakta youtubeyı actık
birbirimize sarkılar ithaf ettik iste dınledık kahvaltı yaptık

23 saat boyle gecti daha sonra süresi doldu eve gitmesi gerekiyordu üstünü giymek ıcın kalktı ıste sudyen ve iç çamaşırı kaldı bende sarıldım
bunun gerisinde boynuna ustumu cıkardım iste baska bısı yapmadık ıkı fotograf cekındık yanyana

işte kankalar dogruyu soylemek gerekırse bu kız bana pozitif garip pozitif davul meselesi dengi dengine degil kısacası
lakin asık oldugunu soyluyor bende köpek gibi asık oluyorum buna

bu kız ilişkiyi amerikan dızılerınden ogrendıgı ıcın mı bu kadar rahaaaat yoksa cok asık oldugu ıcın mı anlamadım

help meeeeeeee ((((

edit:gençler son koşul
sen bana fazlasın ayrılmaktan korkuyorum lakin çılgın gibi bağlandm sana kıskanıyorum sana bana fazla oldugun ıcın dedım

o da dediki ;
sapsal, senı cok sevıyorumayrıca bırakmıcam keza evalencez olm bız kızımız olucak
aynı konuyu bır daha acarsan kafanı kırarım seven insan kıskanır zaten
senın kalbin yeterben dıs gorusunusunu degıl kısılıgını ıstıyorum zaten

dedi ya

edit: cekindigimiz resimleri faceye koymus dudak dudaga goz goze lakin dudagı dudagıma degmıyo

Edit:Ben 17,o 16 yasındaevlilik yalnızca hayal yanı cıddı anlamda degılkız zengin yani
Ben de Kaptanlık okuyorum üni garantili

Edit :aşkı yenii yeni tatdığımız zamanlar , siz gelmişsiniz yaş mubabbetı yapıyorsunuzbüyüğümüzsünüz diye diyoruzyaptığımz yanlışşa hatalı deyin içten yolu gösterin

Üst Alt