Son Konu

Bu kızın niyetini anlayamadım :(

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
meraba arkadaşlar lafı hiç uzatmayacağım, istesemde yapamam zaten bundan böyle sabredemiyorumm
17 yaşındayım lise 1'e gidiyorum(askeri liseden ayrılıp geldim)
fiziğim davranışlarım vs hepsi alışılagelmiş en azından bir yanım değil etrafımdakilerde buna katılıyor fakat alt sizinde bilidiğiniz gibi bunlar ara sıra solda sıfır kalıyor hele birde onun sevgilisi varsa(
evet kız benden 2 yaş ufak ama oda lise 1 lise 3lerden biriyle 4 aydır çıkıyor lakin sıkça ayrıldılar barışdılar(kız azıcık kıskanç) doğrusu 9 larda o kadar arkadaşı yok benle arası gayet iyi hatta ayrıldığında birkaç kere gözyaşları içinde yanıma geldi anlattıklarını dinledim senin yanına kendimi iyi hissedeceğimi düşündüm ve yanında geldim dedi zaten ne olduysa ondan sonradan oldu kıza karşısında zaten olan ilgim git gide büyüdü şua anda çılgın gibiyorum inanmayacaksınız fakat başım dönüyor neyse şimdi hala çıkıyorlar lakin ben kararsızım kız beni yakın arkadaşı olarık mı yoksa oda bana karşısında bişeyler hissediyormu anlayamıyorum açıkcası davranışları fazla aykırı ara sıra okula gelicek misin diye mesaj atıyor gecenin bir yarısı mesaj atsam yanıt verir fakat bana sevgilisinden bahsediyor ara sıra mesela biriyle fotoğraf çekinmiş koymaya korkuyorum sevgilim kızar diyor çevremdekilerde fazla şaşırıyor ara sıra diyorlar bu kız sana yazıyor git hadi durma söyle ara sıra ise seni kankan olarak görüyor diyorlar kafam karışıkk lütfen bi takviye edinnn

Üst Alt