Son Konu

Bu Konuşmanın Anlamı Nedir Sahiden Hiç Olmayacak Bişey mi :(

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar beni bu hikayemden şayet tanıyanınız olur http:www2019comyasanmisgercekozluyorumhtml eğer yahut rica etsem girip okurmusunuz devamını burda getirmek istedim bugün onunla konuştum facebook üzerinden konu bi yerden açıldı dayanamadım sordum söyledim işte

konuşmalarımız iyice bu

Kız : xx bana bunu sormustu anlamıstı sankı abımın seyıne geldıgınde bende evet bı ara oyle bısey vardı lakin artık değil dedım nerden cıkmıs bu sımdı Allah Allah taaaa ne zaman sorrmustu

ben: Bilmiyomki Neyse Aramızda Kalsın Ya Bende Dedim Ne Diyor Bu Böyle Şaşırdım Valla

Kız : tabı aramızda kalcak delı neyse bosver bak gıttıkce yayılıyo gel vazgec sen

kız : bısey dıcem xx neden bırden arkadas gozuyle bakarken bbu hale geldın hanı ben naptım da bırden duyguların degıstı

ben :Oh Be Sordun Bu Soruyu Cok Şükür Vallahi Sordun Bende Derhal Kısa Ve Öz Cevaplıyorum Sen xx Cıkınca Ben Bana Birden Bişey Oldu Bilmiyorum Noldu xx Sonra Oldu Herşey Ve Hepde Öyle Gitti Artık Değiştiremiyorum Böylece Kaldı Sana Yemin Ederim Sen Onunla Cıktıktan Sonradan Pek Gördüm Kıskandım Tuaf Tuaf Şeyler Hissettim Içten İçe Canım Yandı Anlamadım Ne Olduğunu Ben Bile Kendime Yediremedim Ulan Saçmalama Lan xx Nasıl Böyle Düşünürsün Felan Filan O 1 Senede İşte Böylece Hergün Kafamda Büyüttüm Seni Gidip Başka Kızlarla Cıktım Olmadıı Bu Yani

kız : sana tek sunu aramak ıstıyorum sen caballa ve benden vazgecmeye bak

Ben : sende tutturmuşşusun olmaz olmaz olmaz
baksana hayla diyorsunki fazgeç fazgeç
tutturmuşsun fazgeç niçin ya neden ben sana bedel biri değilim

kız : evet xx olmaz mutlaka basın benım yuzunden belaya gırer mutlaka katıl olursun ben yapamam hem dusunemıyorum bıle senınle olmayı neden ben sana cok deger verdım ve bı anda benı cokerttın xx bıle bana yenge olur senden demeye basladı ben bundan rahatsız oldum daha sonra sımdı senle ıyıysek kavga ettıgımız vakit yabanılesıyosun xx fazlasıyla kırıcı oluyosun o lahza senı engelleyıp yuzunu mesajını bıle gormek ıstemıyorum sende mal mal konusuyon dokundugundan degıl dedıklerın sacma gelıyo rahatsız oluyorum ben bılıyorum sımdı senle yine tartışma etsek sen yine baslıcan o süre sana and olsun bı daha bana yazabıllecegın parmakların olmıcak layıklıkla alakası yok beynımde benım hersey

ben : Bunlar Eskilerden mi Olan Şeyler Yoksa Şu Zamanda 2019 Başından Beri Olan Şeyler mi ? Bu Yabanileşmem Seni Cok Kırmam Aptal Aptal Abuk Subuk Abuk Subuk Konuşmam ? Seni Kırmam ?

kız : tıpkı 2019 basından

ben : Ben Sana Diyecek Hiç Bişey Bulamıyorum Ant Ediyorum Bunca Sene Beni Bi Kere Olsun Anlamamışsın Bi Defa Anlamamışsınki Ben Burda Ne Söylesem Abes Anlamsız Abes Abes

kız : anladım fakat elden bısey gelmez

ben : Sen Diyosunki Şu Anda Kıyamette Kopsa Bundan Böyle Biz Diye Bişey Olmayacak Bende Bunu Anladım Senle Olmam İmkansızın imkansızı

kız : buyuk konusmam ama dusunmuyorum sende dusunme

ben : bundan böyle çevremdeki herkez biliyor seni sevdiğimi

kız : yuhh diğer kimler biliyorki

ben : Valla Annem Bile Biliyormuş Yemin Ederim Annemde Söyledi Artık

kız : yuuhhh ya annen nerden duymus ben sımdı nasıl bakcam annenın yuzune her gordugundede konusuruz neyse ben kacarım bundan böyle yaa

ben : Heh acilen dün sen dedin ya değil abuk subuk konuşuyon mal mal konuşuyon rahatsız oluyorum konuşmalarından ben şu anda cok belirsiz kaldım ben acilen daha yazmamam mı lazımki anlamadım Hemen konuşmamdan rahatsız oluyosun diye düşündüm

kız : hayır gecmıste kavgalardan rahatsız olmustum onu demıstım ıster yaz ıster yazma bu sana kalms

Durum bundan ibaret napacağımı şaşırıdm kaldım

Üst Alt