Son Konu

Bugün de Gıybete Doyduk! 26 Mart'ta Magazin Dünyasında Öne Çıkan Olaylar

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-3810e2d5c61dc2094f187f0686b24a6f5c6f23b7.jpg

Tekrar olaylaaaar, olaylaaaar..

1. Kris Jenner'ın yatak odası itirafı duyanları şoka uğrattı!

2. Berfu ve Eser Yeneler çifti, ikinci bebekleri Mete'yi kucaklarına aldı!

Mete emminin sıhhatle büyümesini diliyoruz

3. 'Menajerimi Ara' dizisinin güzel oyuncusu Deniz Can Aktaş, oyuncu Hafsanur Sancaktutan'ın paylaşımına yaptığı 'İyi ki ' yorumuyla aşklarını ilan etti!

4. Kristen Stewart'ın Prenses Diana rolüyle yer aldığı 'Spencer' sinemasından yeni bir görsel yayınlandı!

5. “Elveda Rumeli” dizisinde Dimitri karakteriyle tanıdığımız Luran Ahmeti koronovirüs nedeniyle hayatını kaybetti.

6. Gökhan Özoğuz, kızıyla yaptığı paylaşımla kalplerimizi eritti!

Özoğuz, paylaşımına Biraz Andımızı, kimin kim olduğunu, kimin ne yaptığını paylaşırken. Biraz Dünya, Biraz gökkuşakları ️‍ Biraz Unicornlarlarlar...  açıklamasını yaptı.

7. Devlet Bahçeli’nin Başdanışmanı Hüseyin Kelamlı, Şeyma Subaşı'na hakaretten ötürü mahpus cezasına çarptırıldı!

8. Levent Veziroğlu ve Parıltı Fettahoğlu çifti ikinci defa boşandı!

9. Haber sunucusu Buket Aydın, evlilik baskısından ötürü Buyruk Sarıgül ile olan 1 yıllık bağını sonlandırdı!

10. Karantina periyodunda çizime başlayan oyuncu Bensu Soral Baş'ın tablosu, açık arttırmada 31 bin liraya satıldı!

11. Oyuncu Nicola Peltz, yirmilik dişlerini altın kaplatarak sevgilisi Brooklyn Beckham'a ikram etti.

12. Geçtiğimiz aylarda kaza yapan Enes Batur, yeni aldığı lüks aracını toplumsal medya hesabında paylaştı!

13. Hande Erçel ile davalı olan toplumsal medya fenomeni Alp Kılınç, bazlama ortası cips yiyerek reaksiyon gösterdi!

Yaptığı paylaşımda, "Gerçekten kâfi artık. Konutta yiyecek ekmek yok. Peynir alamıyorum peynirli cips alıp onu yiyorum. 15 bin lirayı ne yapacaksın? Benimle bağlantı kurmaya mı çalışıyorsun? Bana mı aşıksın?” dedi.

Dünkü gıybetlere buradan ulaşabilirsiniz

Üst Alt