Son Konu

Bugün de Gıybete Doyduk! 9 Temmuz'da Magazin Dünyasında Öne Çıkan Olaylar

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-6077a9e1d2531ac676ea8f019a046fbccae2ad8b.jpg

"Güncel magazin haberleri neler? Bugün yeniden magazin dünyasında hangi ünlü isimler çok konuşuldu?" üzere sorularınıza karşılık olacak haberlerin hepsi için sizi içeriğe yanlışsız alabiliriz...

1. Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya ile barıştığına dair çıkan haberlere isyan etti!

2. Eski Victoria's Secret Modeli Bridget Malcolm mesleği boyunca yaşadığı olayları paylaştı!

3. Serkay Tütüncü, memleketi Alaçatı'daki fiyatlara karşı şaşkınlığını ve yansısını gizleyemedi!

4. Seda Sayan ve Demet Akalın ortasındaki arbedede Demet Akalın'dan yeni bir atılım geldi!

5. Arto, Sevda Demirel ve Hande Ataizi ortasındaki unutulmaz olayın perde gerisini anlattı!

6. Deniz Akkaya ve Selin Ciğerci ortalarındaki fuhuş hengamesinden ötürü 3 gün mahpus cezası aldı!

7. DJ Artz, Farah Zeynep Abdullah ile bağlantısıyla ilgili paylaşım yapan takipçisine kapak üzere yanıt verdi!

8. Aleyna Kalaycıoğlu ve Aleyna Çalışkan Survivor müsabakasında adaya alkol soktuklarını itiraf etti!

9. Elon Musk'ın 35 metrekarelik meskeni hepimizi şaşkına çevirdi!

10. Eski Survivor yarışmacısı Aycan Yanaç'ın yeni hali herkesi şaşırttı! Ünlü atletin yanaklarındaki küçülme ziyadesiyle dikkat çekti!

11. Kendine dadı tutacağını söyleyen Aleyna Tilki paylaşımıyla beyinleri yaktı!

Ünlü müzikçinin, Kendime tutacağım dadının kriterleri;

• İngilizce ve Rusça bilmesi,

• Çok sakin bi insan olması,

• İleri görüşlü olması. Mesela oraya çıkarsan düşersin desin zira kimse demeyince daima düşüyorum.

• Yeterli bir gözlemcilik. Ben denizdeyken beni karadan magazin geliyo mu diye izlemesi paylaşımı herkesi şaşırttı.
12. Kanser tedavisi gören Canan Ergüder toplumsal medya hesabından yeni bir paylaşımda bulundu!

Başarılı oyuncu, Artık biraz da bu türlü açıklamasını yaptığı paylaşımla birlikte tedavisiyle ilgili bilgilendirmede bulundu.

Öteki gıybetlere buradan ulaşabilirsiniz

Üst Alt