Son Konu

Burcu Güneş:'Biz kraliçeyiz' diyenler ortamı yozlaştırdı

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

Sevilen müzikçi Burcu Güneş, geçtiğimiz akşam Nevmekan'da Akustik Muhabbet etkinliğinde hayranlarıyla buluştu.

Üsküdar Belediyesi'nin düzenlediği bir aktiflikte sahne alan Burcu Güneş, çok hususî açıklamalarda bulundu.  Sanatçının Banu Karakuş moderatörlüğünde sohbet edip müzik söylediği aktiflik, Nevmekan Sahil'in bahçesinde gerçekleştirildi. 

Türk pop müziğinin önemli bir düşüş yaşadığına değinen Güneş, "Özellikle de son 15 yıldır çıkan ve 'Biz kraliçeyiz' diyen kişilerin bu işi aslında çok ziyade olağana indirgediğini ve ortamı da çok çokça yozlaştırdığını düşünüyorum. Maatteessüf yeni nesil, bu kişileri müzikçi yahut örnek alınacak insan olarak görüp takip etmek zorunda kaldı" diye konuştu.

30QTv_1564468483_7206.jpg

Güneş, bölümün yalnızca revaçta olanlarla yönlendirildiğini belirterek, "Ruhunu süratli müzikte da dinlendirebilirsin yavaş müzikte da yahut eğlenirken de ruhunu doyurabilirsin. Ben o ruh doyuran müziği çok uzun devrandır pop müzikte duymuyorum. Ruhumu renklendiren, değiştiren, yenilik getiren insan çok az" tabirlerini kullandı. Küçüklükten itibaren müzikle iç içe büyüdüğünü tabir eden müzikçi, evlat yaştan itibaren babasıyla sahne aldığı taraflarda kendisini müziğin içinde bulduğunu anlattı. 

Üst Alt