Son Konu

Burnundan Öpüldün!!!!

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Burnundan Öpüldün!!!! BURNUNDAN ÖPÜLDÜN Kendini bana birak, senden alabilecegim hicbir sey yok, hele senin haberin olmadan asla Gozlerine dokunmak icin ne değin uzun zamandir bekliyorum biliyor musun? Ya saclarini koklamak icin Yasemin gibi kokuyorlar Şayet de daha guzel Oyle ezberlemek istiyorum ama seni, unutmak denen sey bile hasetlensin Kirpiklerini dusundukce rimel olup bulasmak geliyor icimden Bir firca kadar bile sansli bulmuyorum kendimi Yada bir corap dek, bir dudak boyası almak bile dusmuyor payima Dudaklarina dayamak ne guzel olurdu Ne guzel olurdu onlara pervasizca dokunmak Seni ezberlemek istiyorum Ellerinde kimsede olmayan bir huzun var gibi geliyor, yuzunde yasayan her duygu ellerine de bulasmis gibi sözde, incinmekten hic korkmazmisin gibi yarı sen Leke ciceklerini seviyor olmalisin, sana tazelerini toplamaliyimDaha cok sey var soylemek istedigim, fakat dilime muhur vurdum sen konus deyinceye dek Yalnızca yuregimle konusuyorum Sadece yuregimle Sana sitem etmiyorum Birak hic degilse kendimle konusayim Sen beni yokmus farz etNe alışılmadık, o kadar guzel gorunuyorsun fakat, sözde baska bir yerdeymisiz hissine kapiliyorum Beni azarlamak icin neler vermezdin simdi Keske azarlasan Gozlerini cevire cevire bakip sıkıldımdemeni ne değin sevdigimi bilmiyorsun Sana ait bir esya gibi yanindan hic ayrilmasam Çok tatlisin, cok Neyse sen bos ver bunlari Keske hicbir sorumlulugum olmasaydi, her saniyeyi seninle gecirmek cok şen olurdu Fakat isteyken hep seni hayal edecegim bunu bil Tatli tatli sarki soyledigini, afacan cocuklar gibi el altından islik caldigini, kizdiginda soyledigim muzir sozleri Burnundan opmek istiyorum seni, ne dek kibar bir durusu vardir kimbilir Sesimi duydugunu dusunuyorum Gozlerin kapali olsa da gordugunu Burnundan opuldun, dudaklarina degmeye kiyamadim gene ALINTIDIR  

Üst Alt