Son Konu

Canımıniçi birtanem

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Canımıniçi birtanem canımın içi bitanem Dünya bir yana sen bir yanlamasına benim yüreğimde Olmazsa olmazımsın sen kaybetmeye korktuğumsun Göklerdeki yıldız misali ışıltıyla gülüyorum sana Umuduma umutsun sen benim vazgeçilmezimsin Şu Anda bir dünya kuruyorum yalnızca sen ve ben Dinlersen bilirsin, içimden geçenleri Ben senim, sen de bensin belki Yanar içim su gülüşüne, Bir gülüş et söneyim Hava buz kırağı, deli, bozuk, Terkedilmez nöbetim Sevdan ince ince işliyor yüreğime Farkına bile varamadım, ne süre aldın beni benden Canım yanıyor her canın yandığında Senin yanımda olmadığın anlarda, abes duvarlara bakıp yüzünü görüyorum sözde Sesini duyduğumda, ıssızlığından kurtuluyor ruhum Aldığım her solukta seni düşünüyorum Gözlerimi her kapattığımda gözlerin geliyor gözlerimin önüne Senden kaçmak istiyorum ara sıra, lakin adımlarım geri geri dönüyorlar sana doğru Hayata gülümserken bir yana, içimdeki çocuk avazı çıktığınca bağırıyor Yüreğim sorular soruyor aklıma Yanıtsız sorular Kendim olmayanı oynamaktan ne zamandır, tükendi gücüm sana Artık oynamıyorum, kendime dönüyorum Nicedir sarhoşluğum, Ayamam, anlayamam Ödenir bedeli aşkın Acıma kederime, Sonuma sebep olur lakin gel, Yüreğime sor Bundan Böyle gözlerinin içine bakarak Gitdiyemem sana Değil ama buna cesaretim Gözyaşlarımı içime akıtıp, gülümseyemem sana, dökülürler gözlerimden, tutamam oysa Ya sen? Anlamaz mısın yine? Hissetmez misin içimden geçenleri? İnanır mısın dilimden dökülenlere? Yüreğim aşılmaz bir dağ gibi dikiliyor karşıma Dinlemelisin benidiyor Bu defa dinlemelisin!! Ben duymamaya çalıştıkça da, çığlığa dönüşüyor sesi Başladığım yerde duruyorum hala Artık teslim ettim sevdana yüreğimi, istesem de gidemiyorum Ve yeniden düğümleniyor kelimelerim sana, dillendiremiyorum Kal yanımda, uğrunda deliriyorum Kal yanımda Kelimeler yetmiyor anlatmaya, Korkuyorum Sözlerimi gözlerime bak anla, Söylüyorum Iyi Anlamak istiyorsan seni ne değin sevdiğimi, bak ve gör gözlerimdeki seni  

Üst Alt