Son Konu

Çaresizim yardıma ihtiyacım var :)

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhabalar,ben 9sınıfa gidiyorum lise çağına gelmiş ya da geçmiş büyüklerimin cevaplamasının daha bahtı açık olacağını düşünüyorumDurumu fazla ayrıntılı anlatacağım bir çıkar yol göstermenizi istiyorum arkadaşlar,abiler
9sınıf başlamadan önce veliler ile öğretmenler tanışma amaçlı bi buluşma düzenlediler(mektep açılmadan 23 gün önce)Bu buluşma gününde bende bikaç insan görür evvelden tanışırım diye annemle beraber gittim okula ve bütün ast bankta annesiyle beraber oturan bir kız vardı fakat bu kızdan hiç bişey hissetmemiştim güzel bi kız deyip geçmiştim ve kız fazla değişik triplerdeydi somurtkan bi surat ve utangaçtıO gün hiç tanışmadık ama okul açıldıktan bir iki muhabbet kurmaya başladık ben hala birşey hissetmiyordum lakin zaman ilerledi ilerledi aradan neredeyse 2 ay geçti,nasıl oldugunu bende anlamadım birdenbire bire ama ben çok fena aşık oldumZaman geçtikçe fazla yakınlaştık bana bu bile yetiyor mutlu hissettiriyordu fakat yanlış bir intiba verdiğimin farkında olan değildim,bana arada bir kanka dediği oluyordu lakin sınıftaki diğer kız arkadaslarımdan duyduguma kadar benım hakkımda onu kendime çok yakın hissediyorum gibisinden konuşuyormuş,aradan 1 ay falan daha geçtikten sonradan uzun bir mesajla herşeyi doğruya doğru yazdım kıza ve daha önce yaşadıklarından nedeniyle kimseye güvenemediğini ve bunun için daha fazla erken olcagını söyledi yani kırmadan reddettiŞuan bildiginiz gibi 2dönem başladı lakin biz benzer tas benzer hamam devam ediyoruz,çok yakınız birbirimize canımlı tatlımlı konusup hiçbirşeyi birbirimizden esirgemiyoruz herkes bizi sevgili gibi görüyor kız kendiside karşı gelmiyor lakin gel gelelim çıkmıyoruz deyip inat ediyor ve kabullenmiyor,ben artık bu durumdan çok sıkıldım aynı sınıftayız her dakika beraberız ama çıkmıyoruz bundan böyle rahatsız olmaya başladım ne olur çıkar bir yol gösterin bana
Teşekkür Ederim )

Üst Alt