Son Konu

Celine Dion son haliyle sevenlerini üzdü! Bir deri bir kemik kaldı!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
celine_dion_son_haliyle_sevenlerini_uzdu_bir_deri_bir_kemik_kaldi_1561793531_1989.jpg

Oscar armağanlı müzikçi Celine Dion, evvelki gün Paris’te objektiflere yansıdı. 51 yaşındaki Dion'un hali sevenlerini üzdü. İşte, haberin ayrıntıları...

Oscarlı Titanic sinemasının favori soundtrack'ı My heart will go on Paris'te objektiflere takılan Celine Dion, şiddetli kaybettiği kilolarla alakalı olumsuz tenkitlere maruz kaldı. Şiddetli zayıflamasına ait olarak ise çarpıcı açıklamalarda bulundu. Celine Dion kimsenin kendisini beğenmek zorunda olmadığını başkaca lisana getirdi. Celine Dion "70 yaşında üzere görünüyor" üzere bir çok eleştirisel yorumlara "Beni beğeniyorsanız sizin için her hengam varım beğenmiyorsanız beni rahat bırakın"halinde net cevaplarda bulundu.

cLkHm_1561793442_2077.jpg

"Dancing has been in my DNA all my life. I do this four times a week. People say, 'She's a lot thinner,' but I'm workin hard. I like to move, and [weight loss] comes with it."

Un45A_1561794432_5933.jpg

"Dans benim DNA'larımda haftada 4 kere yapıyorum. Beşerler çok zayıfladığımı söylüyor ama ben hareket etmeyi seviyor ve çok sıkı çalışıyorum haliyle zayıflama beraberinde geliyor"açıklamalarında bulundu.

Üst Alt