Son Konu

Cem Yılmaz Hırsız Olmadığını söyledi kendini savundu

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Cem Yılmaz Hırsız Olmadığını söyledi kendini savundu CEM KENDİNİ SAVUNDU Geçtiğimiz hafta içinde AROG filmi ile ilgili çalıntı benzeşiyor örtüşüyor biçiminde çıkan haberlere karşılık cem yılmaz kendisini savunmuş arkadaşlarım Haberimizin devamı 1548623095 1548623095 cemyilmazhirsizolmadiginisoyledikendinisavundu5c4e1cfbab835cemyilmazhirsizolmadiginisoyledikendinisavundu5c4e1cfbab835 http:wwwgeccecomserviceMakeThumbaspx?Image webimageshaberarog116aralik2008&w 415&Alt webimageshaberhaberlrg 5 ARALIK'TA VİZYONA GİREN 'AROG' FİLMİNE YAPILAN ELEŞTİRİLERE CEM YILMAZ, BASIN TOPLANTISI DÜZENLEYEREK YANIT VERDİ Cem Yılmaz, rekora giden ve vizyona girdiğinden bu yandan manşetten düşmeyen 'AROG' filmine yönelik eleştirilere, dün Etiler'deki CMYLMZ Us Sanat'ta düzenlediği basın toplantısıyla cevap verdi Yılmaz özellikle 'AROG'un 2004 yapımı Fransız komedi filmi 'RRRrrrr' arasındaki hayret verici benzerliklerden yola çıkıp 'Çalıntı mı' başlıklı haberlere çok üzüldüğünü dile getirdi Yılmaz şunları söyledi: Diğer bir şey yalamaktan daha iyidir Ben Ferrari'yi satalı 10 yıl oldu 'Yazarlar bana Ferrari alsın diyorlar, ben Ferrari'yi satalı 10 yıl oldu Kitabı çıktı hatta Yapmasınlar böyle şeyler, ben bundan böyle 40 yaşına geliyorum 'En büyük mesele çalıntı haber yapmaları Fazla ciddi bir şey, çünkü hırsız demek bu Ben bunu daha önce 'Hokkabaz' ve 'GORA' filminde de yaşadım Bir parça başına fazla komik ciddiye bile alınmadı Bir gazeteci kadar senaryom çalındı diye söylendi Sonra benden kimse özür dilemedi Bu laflar kabaca 'Kahve muhabetleri', sinema sohbeti değildir Filmde maymun varmış diye filmi çalmış diyorlar Bu bir çocuk oyuncağı yok Hukuki bir meseledir Çalmış bu dek ucuz bir kelime değildir Natürel oysa de filmi daha önce izledim 15 dakika izledim çok kötü bir filmdi Bununla ilgili zaten ben konuştum Sinema yazarlarına telefon açtım 'Lütfen bununla ilgili bir şey söyleyin' dedim Bu çünkü anonim bir bilgi olarak yayılıyor İzlemeyenler için fena bir şey Benim etrafımda milyonlarca Taş Devri karikatürü çizmişler var Bu haberleri yapıyorlar daha sonra özür dilemiyorlar Bu iki filmi birlerine benzetebildilerse tebrik ederim Böyle çok film var İzlesinler, biraz film izlemekten hasar gelmez Ayıp oluyor Bunun da bir bedeli yok Beni fazla yaralıyor böyle şeyler Benim filmle duyduklarım, 'Cem Yılmaz megolomanyak, dört rolde oynuyor' olmamalı Bana filmle ilgili yorum yapanlara cevaplar filmde Hiçbir şey rastlantıyla olmuyor Bizim elimize A4 kağıdı geliyor ve birdenbire bire film mi peydah oluyor Birazcık mürekkep yalamakta hiçbir üstünlük yok, başka bir şey yalamaktan daha iyidir Ayıp oluyor' Dilinizi bilmiyorum, benzer dilden konuşmuyoruz 'Bazı insanların filmi beğenmemesi benim gururum Ben tüm söylenen sözlere yanıt veremem Dilinizi bilmiyorum çünkü aynı dilden konuşmuyoruz Ben her filmde, 'Valla abi ben çalmadım mı' diyeceğim Ayıp yaa böyle şeyler Ben saygıyı sanatta 50 yıl geccesinde görmek istemiyorum, yaşarken bakmak istiyorum Bana 80 yaşında ödül vermelerini istemiyorum Şu Anda de istemiyorum lakin hakaret etmesinler, ayıp oluyor 'Filme 9 milyon dolar gömmüşler' diyorlar Kardeşim biz kabzımal değiliz Biz filme 9 milyon dolar yatırmış olabiliriz Gömmek ne aramak Küfürlü kelime çok iyi bilirim, çok yoğun küfür kültürü vardır fakat edep diye de bir şey var Gel gel gerçekleştirmek bizim jargonumuz değil Bunlar fazla ayıp şeyler Filmin seviyesini eleştirirken seviyesizlik yapmanın manası yok Filmin hakkı neyse odur' Benim insanlardan umudum var 'Muro filmini izlemedim Filmlerin aynı anda vizyona girmeleri, birbirleriyle yarıştırılması, bakalım hangisi daha fazla izlenecek Muro daha hoş, AROG fena ya da AROG Muro kötü, Recep İvedik gülünç Bunlar fazla sıradan şeyler Biz filmimizi onların tarihine kadar ayarlamadık Bu tarih bizim 14 ay öncesinden planladığımız bir şeydi Bu eleştiriler bundan sonra yapacağım filmi etkiliyor Benim hafızam çok iyidir Hafızama fazla güveniyorum Doğrusu bu söylenenleri mükemmel yöneticilik ediyorum Ama benim insanlardan umudum var Sinemaseverlerden umudum var Hoş söyler duyuyorum, bunları da yokmuş gibi davranamam Benim hiçbir vakit rakamlarla ilgili sorunum olmadı 10 günde 2 milyon 600 iyi bir rakam Önümüzde daha 4 hafta var İyi bir rakam bekliyorum'  

Üst Alt