Son Konu

Cem Yılmaz ın şovundan alıntılar

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Cem Yılmaz ın şovundan alıntılar cemyilmazinsovundanalintilar5c5636e1f3edcgifalt :melek: D060 :melek:cemyilmazinsovundanalintilar5c5636e21155aalt :p Stick Out Tongue :party: Beni kadın sünnet etti Bundan bahsederken belden altında birşeydenbahsetmiyorum Sünnet bir hadisedir Erkek çocuğun mürüvvetinin görüldüğü yer Erkek çocuğun mürüvvetinin görüldüğü yerler sünnet, askerlik, izaç Yine De sünnette daha net görülür mürüvvet Ona mürüvvet diyorlar, enkaz bir şey Kadın ismi vermiş olmaları alışılmadık Yine De rahim diye de adam var, olsun Diyarbakır a gidiyordum uçakla Hostesle muhabbet ediyoruz Business ta oturuyorum Daima Business ta otururum Buraya da Business geldim Ankara ya business açılmış fazla süper bir şey Bilmeyen varsa söyleyeyim Business meslek amaçlı gidilen gezi manasına gelmiyor Portakal suyu veriyorlar sen de kendini bir bk zannediyorsun Aynı uçağın içinde ne derslik yapıyorsun ulan Portakal suyu içerken kendini ne zannediyorsun Mersi canım Bunu içmeden uçamıyorum Bundan Başka perdeyle ayırmıyorlar mı, tavım ona Soruyorsun Somon var mı? Arkana bakıyorsun Fakirler, ekonomi, allah belanızı versin Uçak sizin neyinize Bir hava yaratırlar ki benzeri uçak us Business takiler ölmüyor Hostesle muhabbet ediyorum Laf döndü dolaştı sünnete geldi Eh business ta oluyor böyle şeyler Beni kadın sünnet etti dedim Hostes dedi ki, Aaa kadınlar bindiği dalı kesmez lakin Hostesin şakasına bak Biz yapsak, aforoz ederler Ne yaparsan yap ne olursan ol öleceksin İnsan ölümlü bir yaratıktır İnsan öleceğini bilir Belgesellerde gördüğün kaplanlar aslanlar gibi değil Belgeselde gördüğün kaplan, aslan defalarca koşacam zannediyor O erkek aslanı görmüyor musunuz Fönlü böyle Bundan Böyle ormanda nerede buluyorsa fönü Bizimki daha kompleks bir hayat Öleceğini biliyorsun ve sıklıkla unutuyorsun Hani ölümden dönenler anlatır ya; bir ışık geldi falan diye O, kıça tıkılan pamuk Senin inancını bilemem İstersen toteme tap Cümbür Cemaat ölecek Mahşer var ya Orası işte Kıyamet kopsun cümbür cemaat orada olacak Büyük bir kokteyl gibi düşünün Birincil gün imza almaktan anan ağlayacak Cümbür Cemaat orada çünkü Aaa Sezar Reenkarnasyona inananlar var Yok pek bir şey Her Zaman şöyle yapıyorlar Önceki hayatımda Rus Çariçesiydim Hiç opu olan değil Hiç duyuyor musunuz, Önceki hayatımda taksi şoförüydüm Herkes kral Cümbür Cemaat yanacak dediğim bir birey hariç O da Fedon Çünkü Fedon daha yanamaz Fedon bundan böyle limitte onu direk cennete alacaklar Türk Hava Kurumu bizim memleketin en iyi çalışan kurumu Kurban derisini veriyorsun ondan uçak yapıyor Bundan Böyle nasıl katlıyorsa Bi de tuzlarsan F16 oluyor diye bir geyik var ama yalan olmasın Askerde seni mesleğinle yönlendirirler Terzisin terzi yaparlar Atom mühendisiysen gazinoda televizyondan sorumlu olursun Şahsına santral kuracak değil ya Gençliğin bir lafı vardır, En bereketli çağımda askere aldılar Sözde herifi soğuk füzyonu bulurken **ürdüler Bunu söylediği zaman gülünç şart oluyor Lakin günde sekiz saat antrenman yapması gereken baleti 8 ay botla gezdirirsen Kuğu Gölü nden manda bkuna transfer olur En bereketli çağımda askere aldılar Ne yapıyordun ki? Verimli verimli evde oturuyordum Ulan ben para basıyordum beni aldılar askere Niye bedelli yapmadın diyorlar 15 bin mark veriyordun 28 gün yapıyordun Ben hiç para vermeden 550 gün yaptım Üstelik orada olanı biteni anlatıyorum senede 2 milyon dolar kazanıyorum 28 jurnal birikiminle single çıkaramazsın 300 erkek yan yanlamasına yatıyorsun abi Kalabalık bir erkek topluluğu demek, diğer bir organizma çağrıda bulunmak abi Kadın olmasa bk içinde yüzeriz Kadın kendine özenmen için sebeptir Deodorant mı, at gitsin Konyalı arkadaşına koksan ne şayet Ayaklarını haftada bir mi yıkıyorsun Ayda bir yıka Kim senin mantar yetiştirmene birşey diyebilir Askerliği yapmış olan o kokuyu bilir Küfür konusunda ben muzdarip bir insanım Bu konuda bir çifte standart var Vizontele de ben bir adamı canlandırdım Yazıldığı haliyle bir ou çu O adamı diğer türlü canlandırmanın imkanı değil Bizim eski filmlerimizde falan küfür yoktur Facia yaşanır, adamın karısına, kızına tecavüz, bundan başka köyü yakarlar Bizim filmin kahramanı finalde gelir, Alçaklaaar Yani hiçbir caydırıcılığı olmayan Bir eroin kaçakçısının hayatını yapıyor müşteri Böyle konuşuyor: Mal geldi mi? Geldi efendim Lakin, filhakika malımız kantara girdi Olur mu lan böyle Bu adamlar böyle konuşmuyor ama Mülk geldi mi? Geldi a koyum Malın anasını sler Deniz Harp Okulu nun kuruluş yıldönümünde sahneye çıkıyorum Ilk mezunlar da gelmiş Nasıl bir yaş ortalaması anlatamam Ilk 20 dakika eski Türkçe anlattım Filhakika, buna mukabil bir sonraki latifede buluşmak üzere Benden sonra Ajda Pekkan vardı, şöyle sundum: Yeni kabiliyet Ajda Pekkan Abicim sıfır reaksiyon Herkes onaylıyor Bu kız çok tutacak diyorlar Al kadehi ver al Lider taklidi yaptım durduk yerde Vaktiyle lider taklidi vardı Şu Anda fazla zor İki kişi koluna girecek Amma baskı iş 14 Mart Tıp Bayramı nda doktor arkadaşlarla sohbet ediyoruz Bizde sperm bankası var mı diye sordum Değil dediler Dedim isabet İçinde banka lafı geçtiği için biri hortumlar alçaklık olur komikdünyacom  

Üst Alt