Son Konu

Çıldırmak Üzereyim!Yardım edin lütfen..

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
6aydır birlikte olduğum biri vardıdeli gibi seviyordum günden güne dahada bağlanıyor dahada aşık oluyordumoda öyleydiherşey mükemmeldi birbirimizi her dk görmek için deli olyordukaynı dersaneye yazıldıkhatta ilişkimizi abarttık yüzük taktık ailelerimiz biliyordubenm anneme 'ANNE!' dedidayımın düğününe geldi onu herkesin önüne sevdiğim adam olarak çıkardmfazla mutluyduk ama son zamanlarda aramız bozulmaya başladıokulla derslerle mesleğiyle kafayı karışıklığa itmek üzereydi bende birazda benlede ilgilensin istiyordumson olarak bi hocası yazın onları arnavutluğa götürmeyi istedi bu onun mesleki hayatı için çok manâlı bi adımdı bende inadımdan dolayı hayır dedim o tartışma hiç beklemediğim bi şekilde çığrından çıktı ben o sinirle çıkarıp yüzüğü verdim elinehayatımın hatası oldu bu fazla pişman oldum bikaç gün konuştuk her yerde barışçaz gibi olduk lakin olmadıayrıldıktan 8 gn sonradan benim doğum günümdü bende haliyle bi doğum günün kutlu olsun söznü bekledim fakat yapmadı!hatta o gün ben ondan mesaj beklerken o eski sevgilisiyle barışmışbiz o gün alışveriş merkezinde karşılaştık gülümseyip geçti gitti doğum günümü kutlamayı bırakın selamlama bile vermedi SADECE KÜÇÜK Bİ GÜLÜŞ! çok merak ediyorum o büyük aşkı bitircek değin naptım ben ona! o kızla barıştığını öğrendiğimde şok oldumm inanamadım asla dedim asla yapmaz o dedimfakat yinede aradım onu doğrumu dedimdoğru olduğunu söyledi bundan böyle hayatımı yaşıycam dedisen herşeyi çok ciddiye almışsın dedifakat bana yüzük takan pek bırakmıcağına evlenceğimize yeminler eden hatta anneme bile bu konuda ant eden oyduben mi ciddiye almışım?umursamaz davrandı herkese mutluyum diyormuş lakin o kızdan için neler diyorduhalada diyrmuş lakin niye çıkıyor?niye benim değilde onun yanında?bugün dersanede o kadar bi baktıki gözlerimin ta içineSANA AŞIĞIM der gibi böylece bi baktıkikafamı çevirip gittimonu fazla seviyorum şuan bunları yazarken bile ağlıyorum 2 hafta oluyo ayrılalı fazla fena durumdayım unutamıyorum bana dönmesini istiyorumsizce dönermi beni sevmiyo unutmuş olabilirmibu çocuk daha ayrılmadan 2 gn önce ağlıyordu beni hiç vazgeçme diye gözlerimin içine bakark ağlıyorduinanamıyorum onun bu olduğunaen yakın arkadaşları bile bu o değil diyorlar kmse inanmıyor ayrıldığımza kime söylesem dalga gecme deyip gülüp geçiyorBU AŞK TEKRAR OLAMAZbide biz ayrıldktan daha sonra bikaç gün konuştuk dedim ya bana şu sözleri söyledi bi türkünün sözlerymişbana dediki bu sözlerin her cmlesi beni mükemmel anlatıyo
Üflediler söndüm
karanlikta gönlüm
hic bilmezdim ama
derindeymiş pek derdim

bak içime gör beni
tut elimden yak beni
istemezsen bu aşkı
otur her tarafta yaz beni

aklım nasıl baş döndürücü
sevdam deli taşkın
sen görmezsin amma
narındayim ben askin

bak icime gor beni
tut elimden yak beni
istemezsen bu aski
otur bastan yaz beni

edebiyat öğretmenime bu sözlerin ne anlama geldiğini sordum bunlar asla ölesine sölencek sözler yok dedi bunlar gerçektren seven birinin sözleri dedikafam çok karışık ne yapmaya çalışıyo delirmek üzereyim!

Üst Alt