Son Konu

Yardım edin lütfen!!!

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
merhaba ben 96 dogumlu bi gencim 9 sınıfa gidiyorum bir kızdan hoşlandım oda 10 sınıfa gidiyo bizim emrindeki sınıfımızda böylece tanımıyorum kızı tenefüslerde filan bakışıyoduk bi ara bakarken kapıya çarptım arkadaşlar dedi noluyo sana filn dedi biri anladı kardeş seviyosan git konus dedi bende cilalı bi araştırıyım sonra konusurum dedim lakin kızı görür görmez heycandan bayılcak gibi oluyordum daha sonra biz alışılmış gibi bakısırken benim arkadaş kızı sınıfa çagırdı bana dedi söle kardeş filn dedi bende dedim şimdi olmaz filn diye sonradan kız gitti ertesi gün beni soruyomus ne diyecekti filn diye mutlu bi şekilde daha sonra kızın sınıfından bi kaç serseri bizim sınıfta bi arkadaşı dövmeye gelmişler bende cocugun yakasından tuttum noluyo lan filn dedim kız gördü tabi tartısdık cocuklar topluluk bidaki tenefüs sınıflarına girdim cocuga tamm gardaş biz erkek degiliz o yzüden çıkısta bekle dedim kız bana bakıyor gittimaradan 2 gün geçti kız beni çagırdı dısarı gittim dedi senin derdin ne ne diycektin bana geçen sınıfa çagırdın demedin aklımdan geçen şeyse unut filan diye bagırdı bütün okul bana baktı bende bişey demedim kız çıkısta yanımdan filn geçip duruyo ne yapmalıyım şimdi ben lütfen bişey söyleyin unutamıyorum !!

Üst Alt