Son Konu

Sevgilimle ayrıldık yardımınıza ihtiyacım var (uzun bir konu)

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Selamlama arkadaşlar ;

Kız arkadaşımla ciddi düşündügümüz bi ilişkimiz vardı 6 aylık bir ilişkimiz vardı
O hastayken mutlu olsun diye avm ye götürdüm , uzak falan diye mırın kırın etti sonra kavga etti benimle sen benim hasta olmamdan zevk alıyosun hoşuna gidiyor bugün bitti ilişkimiz gibisinden konuştu Aradan 2 gün geçti İstanbula gidecek diye dogum gününü erken kutlayalım diye bir cafe ayarladım Annesi ile geldiler Herşey normalken düzeldigine inanmışken masadan annesi kalkınca biz beraber süre geçirelim dedim önce mırın kırın etti annesi izin verince hazır dedi Kalktık gezecekken ben eve gidecegim bitti zaten ilişkimiz dedi Ardından gidip evine bırakayım dedim ona da sinirlendi ve tartışma daha çok büyüdü 1 hafta daha sonra İstanbul'a akrabasına gitti

Yine tartışmaya başladık mesajlar üstünden Bende sen İstanbula gideceksin biz belli bir zaman ara verelim ilişkimize görüşmeyelim madem böyle bitti deme dedim Geldiginde oturup konuşuruz dedim Cilalı dedi Aradan 3 4 gün geçti ben başkasını seviyorum onunla geziyorum bugün onunla gezdim onun elini tuttum gibisinden şeyler söyledi kuzeniyle fotografını attı ben onunla gezdim diye Daha Sonra nasıl böyle bişey dersin dedim bişey demedim gelince görüşür karar veririz dedim Gelince görüşmek istemiyorum falan dedi Ve tartışmaya başladı benimle agzına geleni saydı 24 Ağustosta dogum günüydü bende süpriz bi video hazırlayım mutlu olsun zaten uzakta dedim Video hazırladım fotograflarımızın ve milletin dogum gününü kutladıgı bi video O videoyu internete attım Ve gece bütün saat 12 de ona videonun linkini attım Telefonum açmadı dedi bende başka bi telefondan beygir yada ben her tarafta atayım dedim İzlemek istemiyorum , zaten bitti neden izleyim gibisinden konuştu Ondan sonra tartıştık yeniden Bu sefer onun bir kız arkadaşı mesaj atıp bana küfürler edip , tehtitler edip dar bırak şu kızı demeye başladı Hiçbirşey demedim bu bizim aramızda olan bişey dedim Tekrar fena kelimeler kullanmaya başladı aileme varacak fena kelimeler söylemeye başladı Cevap atmadım gece uyuyamayıp en son yazdım ''Sen benim kız arkadaşımla olan özelimizi biliyomusun? Birlikteligimizi biliyomusun neyi biliyosun gibisinden yazdım Sinir ile Sabahında kız arkadaşım bunu nasıl söylersin dedi bagırdı çagırdı adımı mı çıkarıcaksın dedi Bende arkadaşın bu dek bunları dedi , o zaman karışmasın dedim Bagıra çagıra tartışma ettik

Sonradan tekrardan biz görüşmeyelim belirlenmiş bi vakit sadece ben senin iyi olup olmadıgını anlamak için günde 1 sefer yazayım dedim bitmiş dedi Gelince ilişkimize devam edersek edelim etmeyeceksek etmeyelim dedim Işlenmiş dedi 3 4 gündür böyleyiz Nasılsin iyimisin yazıyorum sadece Ve bana 2 gündür özlemeye çalışıyorum fakat yapamıyorum özleyemiyorum Sevemiyorum yazıyor Benimde inanasım gelmiyor açıkçası bu dediklerine
Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var kız arkadaşım geldigi zaman ona nasıl bir konuşma yapmalıyım ilişkimizin düzelmesi için? Neler yapmalıyım?

Üst Alt