Son Konu

eski sevgilisi yardımınıza ihtiyacım var

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
merhaba arkadaşlar takriben 3 aylık bir ilşkim var dün bitirdim lakin kafam karısık sizin fikirlerinize ihtiyacım var

ilk önce sevgilim 5 takvim sevgilisinden ayrılmıstı ayrıldıkdan 1 ay sonrada benle tanıştı 1 ay flort ettik ve sevgili olduk lakin azıcık eski sevgilisinden bahsedeyim eski sevgilisi zengin bir cocuk nese benim sevgilim niçin ayrıldın dedimde sevgim bitti demişti ilişkinin son 1 yılını onun ısrarla sevgili oldum ama yapamadım ayrıldım demişti nese sonra biz sevgili oldukdan sonradan cocuk kızın peşini bırakmadı kız arkadasım ise benım olaya mudahıl olmamı istemedi kavga olmasın diye nese biz aralıksız ilişkimiz baştan başa sık sık tartısır ağız dalaşı ederdik lakin beraberkende coook mutluyuz benım gözlerimin içine bakar daima sarılır öper koklar yani geçen gün bir sebebden dolayı ayrıldım ondan sonradan kız gitti eski sevgilisiyle barıstı şok oldum ben ayrıldıkdan 48 saat sonra barıstı cocukla sonrada 1 gun sevgili kaldıkdan bana dönmek istiyor dedim niçin böle birşey yaptın öfkeden yaptım benı bıraktın diye yaptım dedi peki neden geri ayrıldın cocukdan bana dönmek istiyorsun dedim oda bana dediki beni aldattı dedi yani cocuk ayrıca bunla hemde en yakın kankasıyla konusuyormus dedi peki eski sevgiline birşey hissediyor musun dedim hayır yalnızca ondan nefret edilen şey ediyorum en yakın arkadasımla beraber dedi bana asık mısın diye sordumda evet cok seviyorum diyor sizce napmalıyım cok karısık bir durumdayımmm

Üst Alt