Son Konu

Lütfen açıklama yapın kendimden başka akıllara ihtiyacım var :S

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar ben hoşuna gitmek(aşk) konusunda acemiyim hayatımda ilk defa böyle oldum18 yasındayım bu güne değin hiç bir kızı sevmedim uğrasmadım bakmazlar dedim gectimAma bu sefer bir başka unutamıyorum cümbür cemaat gecer diyor unutursun diyor lakin gecmiyorOlayı anlatayım sevdiğim kızla benzer sınıftayız 2 senedirkızdan 67 aydır hoslanıyorumhosladığğımdan beri okula beraber gidiyorus sabahları okuldan beraber eve dönüyorus evmiz 5dk lık mesafede neyse kız normalde sınıfta cool takılan eğlenceli bir kız benım en yakın erkek arkadaslarımla kanka derecesinde yakınlar bu 6 aylık sürede ben kızı her zaman izliyordum bana ve diğer arkdaslarıma hareketlerini öteki arkdaslama daha kanka ayağında takılıyor bana daha arkadaş canlısı önemli takıldı bu sürede benım yakın arkadas cevremde benım kıza alaka duydumu biliyorbu izleme döneminde kızı gözlerine baktım ben sınıfın en peşinde otuyorum kızsa en önde kız her zaman benım bulundugum tarafa dön bakıyordu bağlı bende bakıyorum benım baktımı fark edince hemencecik gözünü kacırmalar anlamsızca yan arkadaslarına oyalanmalar boş ve değersiz (müzik vs) derslerde yanıma oturmalar fln bana laf atıyordu muhabbet acıyordu2 yıldır msnsi ekli fakat konustumus son 6 ay haric toplasan 10 sözcük etmeslakin son 6 ayda her msnye girdiğinde bana slm atar ve bi konuda yardıma ihtiyacı warsa bana sorarDikkat ettim bana davrandıgı gibi hiç bi erkek arkadaslarıma davranmıyorduarkdaslarıma sordum belki ben yanlıs anlamısımdır die arkadaslarımda dedi olm bu kız sana bakıyor fln git teklif et1 ay önce kıza acıldım (Normalde bu konularda utangacımdır ve cesaretim yokdurarkdaslarımda inanamadı ettime)eve qelirken teklifi ettim kız dedi;suan düşünmüyorum ama sana ümit belirlemek istemem öneri etceğini tamin etmiştim , sınavlar var düşünmem lasım dedi fln filan 4 gün gecdi 19 mayıs günü stadda sınıfca toplandık resim fln cektirdik sohbet ettik arkdaslar bizi yalnız bıraktı (bendede kızla konusurken muahhbet acamama durumu war ) nyse kız benım fotografımı cekti bende cektim sohbet fln o gün her tarafta eve bu vesileyle dedi bana o gün sana cok ayıp ettim kbakma dedi bende kayda değer değil geçer dedim 1 hafta gecti ben 2 teklifi ettim fakat bu 1 haftalık bölümde ben kıza soğuk davrandım kız ise eskisinden daha cok dostça ve yakın davrandı neyse arkdaslara sabahladık koşul değerlendirmesi yaptık arkdalarımın bana dediler kızın yanına cok susyorsun ola ki kız seni bu yüzden istemedi dedilero qün cok düşündüm ertesi gün 2 teklifi ettim, kız bu sefer daha ayrıntıya girdi ismimi söyledi baskası olsa kök söktürürdüm fakat senın iyi niyetli oldunu biliyorum dediSınavları gerekçe eetti bende baskasını mı seviyorsun dedim dediki hayır zaten ssenın teklifi kabul etmeyipde baskasyla cıkmam dedi 20 gün qecti ben hal ve tavırlarımla kızdan soğutmaya calısdım kendimi baslarda oda soguk davranmaya basladı ama her yerde eski haline döndü tekrar yaklasmalar flnBu arada kızın vaktiyle cıkdıgını öğrendim ve önceden cıkdıgı cocuğun ismini arada ağzından kacırırdı Mesela hakan die arkdasımız wardı ona kaan derdi Ve ben bu cogu onun yakın arkadası oldunu biliyordum(kankasıdır dedim) fakat Bu derecede oldunu bilmiordum çocuqunda cıkdığğı Kız var tenefüslerde dikkat eetim sevdiğim kız cocun ağzına düşecek konusurken bundan sonradan napmam gerekir

Baya bi uzun oldu fakat vaziyet bu okudunuz için teşekkürler yorumlarınıza ihtiyacım var KemaLisTqenc

Üst Alt