Son Konu

Gelin bide siz yorumlayın..

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar azıcık uzun olacak sanırım yeniden okuyana teşekkur ederim

17 Yaşındayken Sultan diye bi kızla cıkmaktaydım yürümedi ayrıldık peşimden cok kostu dönemdim olmaz dedim sonradan Güzide diye bi kızla tanıstım konustuk fln 1,5 ay arkadasca en sonunda 1 nisanda bana senı seviyorum dedi bende ona karsı bişeler hissetmişdim bende seni dedim ama o saka yapmıstı neyse o gun daha gorusmedik yarındahasi gun konustuk fln cıkmaya basladık cıkıyoduk fln benden ayrıldı baska birisyle cıkmaya basladı bende onu hiç bırakmadım bütün 3 ay peşinden kostum ama ben aklımı kullandım beni hala seven bi kız vardı sultan onunla barıstım daha sonra ümidi keserek cıkıyodum sonradan cocuk bunu bıraktı bana geri dondu güzide barısmak ıstedı ben bi hata yaptım affet dedi bende dayanamadım sultanı derhal bıraktım affettim cıkıyorduk tekrar ayrıldık her şey cok guzeldi doğrusu daha sonra sultan hala pesimdeydi bu arada 2 side benden uzaktan ben orduda onlar denizlide sultan hala pesimdeydi ondan ayrılıp guzideyle barıstıgımı solyememıstim bana yalvarıp duruyodu bende bu sefer son hazır dedim bitmiş barıstık sultanla şu anda guzide tekrar peşimde aglamalar fln fln sultan benım ıcın kız basına kalkıp orduya gelicek onumzdeki salı gunu beni pek seviyo eminim lakin benimde kalbim guzidede Sultan ahlakı fln fln la guzideye on basar ama dediğim gibi işde sultanla cıkıuyorum dedim bitti bundan böyle senınle dedim sultanı dovmediği kaldı şimdi sultanlayım bana akıl verin demiyorum sadece yorumlayın

Üst Alt