Son Konu

Fazla zorlama

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba arkadaşlar 6 aylık bi ilişkim varİkimizinde birincil ilişkisi o yüzden tecrübesizlik oldu ara sıra Yaşımız ikimizinde 20 Ben ilişkimizin 3ayında Ankaraya üniversiteye geldimBu ocağın 5 inde kısmetse mezun oluyorumKız arkadaşıma Ankarada oldugum vakit içerisinde biraz artı zorlama yaptım , onu fazla bunalttımAma her seferinde sevgilim her dedigime olur diyorduEn son fitness gidicem dedi abim ve yengemle beraber gidicem dediBende olmaz gelince gideriz dedim daha sonra tartıştık ben en son fitnessa gidersen orayı yıkarım dedim telefonu kapattıkSonra 3 gün her zaman mesafeli olduCuma günü bana sen değişirsen ilişkimiz düzelir bişey alma dediCumartesi de nöbet çıkışı uyumayan konuştuk ve bana daha artı birbirimizi yormayalım dedi ve bitti dedi Bende ne yapmam gerektigini bilemiyorum Annesiyle konuştum Okulun eksik kalmış bitene değin eksik vakit ver kızıma o seni seviyo fakat biraz kuytu bırak kendini toplasın dediDaha 20 gün var sizce zamana mı bırakayım 20 gün sonradan okul bitince çıkayım karşısına yahut ne yapayım bilemedimBi öğüt verin lütfen

Üst Alt