Son Konu

Eski Sevqilimi Çok Özlüyorum Onu Hatırlamamak İçin Ne Yapabilirim Lütfen Tavsiyeler..//

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Mrblar bn 3 yıl önce bi kızla çıkmaya başladım daha açıkçası kız benden hoşlanıyormuş bnde manita ayağı filan yok die o zamanlar kabul etmiştim aynı mahaallede oturuyoruz haftanın her günü buluşuyoruz çoğunlukla her buluşmamızda'da başlıca arkadaslarını getirir yanında
bunun C***** isminde bir arkadası var ben zamanla ona aşık olmaya başlamıştım ve çıktığım kızdan ayrıldım
ondan daha sonra C***** Açıldım ve benle çıkmayı kabul etti İyi güzel Herşey Geçiyodu Fakat bn Soğumaya başlamıştım Yani Takmıyodum artık herşey bi hemen olan hevesti güya kızı sadece yatakta yanımı dolduran birisi gbi görmeye başlamıştım aradan 5 ay kadar geçti ilişkimiz sürdü ondan daha sonra ayrıldık ayrılma nedenimiz koskocoman doğrusu Bn onu aldattım, bn onunla yaşadıklarımı bütün arkadaslarıma anlatıyodum böyle bi cahillik aptallık ettim vaktinde Her neyse Aradan 7 ay geçti bir gün kafam esti bunun numarasına çağrı attım Sonra mesaj geldi Sen kimsin filn die Bnde Bn olduğumu söledim sonradan havadan sudan konuştk daha sonra bi gün onla buluşmayı istedim oda okuldan daha sonra olabileceğini söledi her neyse geldi oturduk biras bakıştık ağzımıza 1 saat bıçak açmadı sonra niçin ayrıldın hiç sevmedinmi die sordu bişey diyemedim baştan deniyelim dedim olmaz fln ısrarlarıma düşüncem dedi bn heyacanlandm ertesi gün onun araması beklidm ve aradı her tarafta çıkmayı kabul etti iyi güzel yeniden devam ediyoduk ben yeniden eski yollara sapmaya başlamıştıım benzer tavırları baştan serqiliyodum daha sonra onunda tavırları değişmeye başladı artık sineye çekmiyodu benden ayrılcağını anlamıştım benle baştan intikam için çıktığınıda sonradan ilçe bi yere yazın çalışmaya gittim telefonlarda görüşüyodk yaz boyu orda kaldım yaz bitiminde gelmeme bir hafta kala arıyodum telefonlarıma çıkmıyodu bundan böyle açtığı zamanda hakaretler edip duruyodu ne oldu dediğimde ise artık seni sevmiyorum diyodu anladım başkasını bulduğunu nitekimde öle olmuş biriyle çıkmaya başlamış ben beni sevmedinmi dedim sevdiğini söledi ama vaktinde ona yaptığım hatayı unutamadığınıda daha sonra 5 ay bi görüşemedik hattını fln kırıp atmış Ben hergün bunu arkadaslarına sordum durdum en sonunda dayanamayp ona sölemişler sonra msj attı fln ne oldu ben onu ne değin sevdiğimi sölesemde bundan böyle değiştim ben desemde inanmıyor bundan böyle sevme beni fln demeye başlıyo ben unuttum seni diyor Vede 1,5 aylık nişanlanmış ve ben onu deliler gibi sevdiğimi meslek işten geçtikten daha sonra anladım benden dehşet ediyor galiba lakin bi yandanda az da olsa bna biraz sevqi besliyor çünkü bana dayanamıyor öle olsa hiç bi daha görüşmezdik lakin nişanlanmış 1,5 aylık her için geçmiş acaba kafam karmakarışık herşey için ondan özür diledim ayaklarına kapandm,yalvardım,yakardım yapmadığım bişey kalmadı Şuan psikolojim çok bozuk ne yapıcağımı ne ediceğimi kime danışacağımı şaşırdım onu fazla lakin fazla seviyorum anlatmaya çalıştım değiştim bundan böyle dedim olmuyor olmuyor olmuyorrr

Lütfen arkadaslar Yorumlarınızı yapın kime us danışacağımı şaşırdım

Üst Alt