Son Konu

Arkadaşımdan İhanet..!

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
acilen sorun en değerinde verdiğm en güvendiğm insanın bana ihanet etmesioLay şöyLearkadaşm bikaç haftadr bna soğuk davranıyordu ve buna bi kasıt veremiyordum konuşuyor ama öyLesine eskisi gbi değiLbişe mi var fLn die sorsm da geçiştiriyordusonra bi gün msnyi açtığmda gördüğm yazıyı okuynca şok oLdum çünkü kardeşm dediğm birey artk eski sevgiLimLe(eski erkek arkadaşmLa) çıktıkLarını ve bunu bna onun söLemk istedğini söyLüyorduinanmakta güçlük çektm diyebiLirm ama kendisi söyLedi bunLarı nsL inanmıcaksınnapıcamı biLemedim fazla sinirLenmştm(eski sevgiLmLe de severk ayrıLmştık bn istemiştim fakat mecburdum ayrıLdığm haLde haLa seviyordum da o da öyLydi(fakat çabk sattı bni) lakin bi vakit grşmemiştkhaLa unutamamştm ve bunu ona söyLemeye karar vermştm ve msj çektmkntrü yktu cvp yzmadıgerçi işin belli başlı yüzü sonradn çıktı ortayatam bu mesajı çektiğm günün ertesi günü arkadaşmdn herşeyi açıkLayn msj geLdi ve bnde ona cvp oLarak şunLarı yazdmseslenmek günLerdir bna soğuk davranmanın sebebi buydubeni asıl şaşırtan buLunduğun konumdan hçbi rahatsızlık duymadan olağan bişeymş gbi geLip soğukkanLıLıkLa bna anLatman oLdubni kaybetmen sna fazla şey kazandrmş oLsa gerekbütün bu yaptkLarına değicek mi veya degeceğine inanıyomusun merak ediyorumartk ne bnm için sn ne de snn için bn oLaymumarm pişman oLmasınmsndende siLebiLirsn(ancak siLmeni istiyorum) hşçkL dedimm cvp oLark da hastalık duymamak fln diil bnm için çokmu basit oldu sanıosun az mı kndi kndimi yedim bn değip değimiceni zmn gösterck blmiorum şuan bn çok kararsızlık ettm sni kaybetcemi de biliodum her ne kdr sen bn bundan böyle sevmiorum fln demiş olsanda eski çıktıındı sonuçta lakin yaşam işde ne bilim bn olsam bu kdr kestirip atamazdm lakin insnlar ayrı işte birbirinden sni kaybetmek tabiki bna bişe kazandırmıo inanmıcaksn blki fakat o kdr zmndır tanıorum sni üzüldm lakin şöle bişe var olaylar öle gelişti oldu lakin soğukkanlılık fln değil ne kdr çekindimi arklarm bilir sn bilmiosanda içimin içimi yedii zmnları bilen fazla ama oldu sonuçta bndn duy istedm bi daha konuşmucaz blliki fakat en azndn bndn duy bil istedm arkndn meslek çevirdimi düşünme istedm bn silmicm sni yinede çok istiosan kndn yaparsınn snn bnm güvenimi boşuna çıkardıın znmnlarda çoktu bna tarafından fazla kızdıım zmnlar oldu fakat silip atamadm bn yapmamda fakat madem sn istiosun sn yap hakkın geçmiştir helal et umarım hayatn her tarafında istediin şeyler defalarca snnle olur maili yeni gördm ondn cvp gecikti bil bunuda hşçklgeLdi şu anda bn son oLarak neLer söyLemeLiyim sizce? (zmn ayırıp okuyan arkadaşLara tşkkr ederim)

Üst Alt