Son Konu

Sevgilim ,Eski Sevgilisine Aşık..:(

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaslr Başlıktaki Gibi Birazcık Daha Açıklayım
9sınıftayken hoslanmıstm aslında fakat sevgilisi vr die hiç bişey beslememstm Snra yaz tatilinde tesadufn konusmaya basladkBundan 6 ay önce bu kıza aşık oldm Kız Sevgilisinden Ayrılmış Bende Ayrılmıştm öle muhabbet ederken istedemedn aşık oldm Hergün saatlerce hiç sıkılmadan msjlasıyodk öneri ettm negatif yanıt verdiEywallah ddm lakin yalnız kaldkca onun yoklugunu daha cok hsstmeye basladm Mektep açıldı kızla aralıksız göz göze fln geldik nese bn dayanamdm tekrardan konustum yanında fln gttm fakat sürekli kaçıodu bnden Sonra beni üzgün görmeye dayanamadı çıkalım ddi fakat test çıkışı fln gibi ddi fazla ümitlenme ddi 4 gün sürdü :S bn bunun üstüne hiç konusmadm kızla bu sefer kendisi geldi niçin yüzüme bakmıosn fln ddi bnde açıkca anlattım duyglrmı ben seni arkadasm olarak görüorm ddi nese bn unutmak için başka bi kızla cıktım fakat unutamadm sevgim cok ağer basıodu ayrıldm fakat sevdiğim kızla da konusmıyodm Snra işte 15 tatilde bi gun msn'de konustk fln ben yineledm ona olan sevgimi katiyen olmyck ddi bağlı ben yine çöktm :S onun hal hatır sormasndan ümtlendğim için sölemstm sevdigimi aylar gecti bi gun arkadasları topladm ortamı yaptk içiorz bi arkadsma anlattm kızı oda msj beygir seviosan vezgecme asla ddi bende msj attım konusmaya basladk tekrar , eski sevgilisiyle eger ayrılmasalarmış sene dönümü olckmıs die cok ağladı sabaha kdr teselli ettm 2 gün daha sonra bna cıkma teklifi etti sevncten havalara ucutm resmen hiç okdr sevinmemstm Bütün 40 her tarafında cıktk hala da devam ediorz fakat bügün bna bni sevmediğini hala eski sevgilisini çok sevdigini ( eski sevgilisi kızı aldattıgı için kız dönmek istemio ) söledi hatta günlüğüne birincil cıktıgımz gunden beri hergun yazmıs eski sevgilisini unutamadığını fln hepsini okudum keşke bnide onn kdr sevseydi bu geceki konusmamızı anlatıyım ;
beni sevmiodun da nedn sevdigini söleyp sana daha cok bağlanmama ndn oldun , madem onu seviosn ona git ddm ,oda ben onu cok seviorm seni hala arkadas gibi seviorm ama 6 ay dayandn az daha sabret seni sevcm söz onu untcm lutfen azıcık daha sabret , sen istedigin surece hep senle olcam ddi , bende tm iyi geceler uyuycm ddm :S lakin uyuyamıorm çok seviorm bn baskasını sevmesine karşın seviorm :S fakat 6 ay olmus bni biraz sevememes n zmn sevck :S o bni sevmeden nereye değin yuryck ancak :S Hem ben yoruldum kendimi sevdirmek , onu gülümsetebilmek için artk kendimi unuttum ben onn ugruna cok seyi göze aldm ama hala tık yok :S Acıkcası birzda yaptgm onca seyin bosa olması koyuyo bana :S Hemen Sizce Ayrılmalımyım yoksa devam mı etmeliyim :S Ayrılmayı cok istiorm cunku yorldm lakin onsuz olmayı dusenemiorm heran aklımda :S Lütfen Arkadaslar takviye edin çıkamza girdim
Okudugunuz İçn Teşkkr Ederm Yorumlarsanz Sevinirm

Üst Alt