Son Konu

onu kaybetmek istemiyorum..

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Normalde böle şeyleri anlatmayı sevmem fakat anlatcak kimsem yok Bir haftadır can sıkıntısı içindeyim ve bundan böyle birilerine anlatmam gerekli fazla bunaldım

hikayeme başlıyorum bundan 4 sene önce bana aşık olan fakat ben başkasıyla olduğum için sesini çıkarmayan kızla, eski sevgilimden ayrıldıktan sonra açılmasıyla çıkmaya başladık başlarda ben sıkıntılı yaklaştım çünkü eski sevgilim beni aldatmıştı kendimi uzun ilişkilere kaptmıştım anlıcanız buda onun farkındaydı çünkü umursamaz tavırlarım vardı yanlız bırakıyodum fln onu hep arkadaşlarıma ölesine çıkıyorum fln dedim bunlar onun kulana gtti fakat sesini çıkarmıyodu 1 ay snra baktım fakat beni gerçektan seviyo ona değer verdimi göstermeye başladım ilişkimiz sürecindede epey şey atlattık arkadaşları arkasında olmadık laflar çıkardı bunu yapanda bnm en yakın arkadaşımdı ama yine sesini çıkarmadı bnde salk gibi sesimi çıkarmadım ilişkimiz ilerledikçe ailesiyle hatta babasıyla tanışmaya başladım hergün beraberdik hiç sıkılmıyodum sıkılmıyodu ben demesem o görüşelim buluşalım diyodu herşey yolunda gidiyodu küçük kıskançınlık kavgalarımız oluyodu lakin azami 10 dk sürüyodu 1 ay öncede ailesi ablasının nişanlısı falan tatile gittik aramız öyle iyiydi ailesiylede kızlada lakin ne olduysa tatilden geldikten sonradan bişeyler oldu benden uzaklaşmaya başladı hergün gel diyen birey gtti bugün görüşmeyelim demeye başladı noldu sıkıldın mı diyodum hyr sıkılmadım lakin hergün hergün görüşmek abuk subuk fln dedi seni seviyorum msjları bitti veri yerini soğuk konuşmalar aldı Sürekli kafasında düşünceler vardı bn bunun farkındaydım lakin o bana kesin etmeyip ilişkimize devam ediyodu hemen anlıyorum sevinç oyunları oynuyomuş ve beklenen oldu dün bana ayrılmak istedini söledi fakat bunu ağlayarak sölüyodu telefonda ben ilk ilk kez inanamadım ve arabaya atladım gibi gittim yanında aldım ve konuşmaya başladık geçmişte yaptıklarımı kaldıramıyomuş artık fazla yorulmuş onu ilk önce sevmemişim ayrıntılarıyla piskolojisi bozulmuş yani dedim cilalı birazcık raht bırakıyım düşün hiç bişy demicem değil dedi kararlıydı bitti dedi ne kadar çabalasamda vaz geçiremedim Ve ben şimdi onu kaybetmek istemiyorum beni hala çok sevdini benimde onu deliler gibi sevdimi biliyo lakin gruruna yedireemiyo yaptıklarımı

kız haklı daha anlatmadım fazla şey varfazla çektrdim olmıcak şeyler yaptım ilişkimiz esnasında lakin içinden gelerek yapmadım

acilen bana akıl verin napmam lazım ben düşüne düşüne çıkamadım işin içinden
raht mı bırakıyım yahut peşini bırakmıyım mı npmam lüzumlu

Üst Alt