Son Konu

kayda değer bundan daha sonra ne yapmalıyım??

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
mrb dostlar ben 16 yaşındayım kendime ve arkadaşlarıma kadar(erkekkız) yakışıklı biriyim o kadar çokta değil orta
evet ben 14yaşında izmirden x şehrine taşındım ve bundan sonradan başladı sorunum normalde fazla espirili çok sosyal çok girişken biriydim x şehri beni bitirdi derken bitmiş kendime bakmaya başladım ve biraz daha bakımlı oldum kızlarda bakmaya başladı işte izmirdeyken hiç boş durmuyordum o yaşıma karşın her zaman bi çıktığım oluyordu lakin işte çocukluk mektupla şiirleşme fln vardı yalnızca
işte ordan buraya geldm bendeki kızlara teklf etmekızlarla sohbet bitti
derken lise 2 sınıf oldum ortalarına geldm ve bi kıza önerge ettim tabi hiç tanımıyoduk birbirimizi arkadaşlar sağolsun meslek oldu ve çıkmaya başladık işte bir hafta çıktık ondada pazartesi başladık salı devam etti ve kız şehir halkı dışına çıktı sadece telefonla devam etti işte lakin benim 3 yıldır sevgilimin olmadığı için nasıl davranacağımı sapıttım öyle samimilik bıktırır diye düşündüm onun için seviyeli durdum hatta işte 1hafta geçti ayrıldığımız gün yani şehir halkı dışından geldiği gün okulda bi kaç tenefüs konuştk hatta okula girmeden arkadaş sormuş nasıl gidiyor diye kıza kızda iyi demiş o gece okuldan durağa değin beraber gittik ordan ayrıldık bida msj flnda atmadım o gün daha sonra arkadşa msj attı aranız çok soğukmuş terketmek istiyor dedi sonra kız bi gün daha sonra yanıma geldi ve özür diledi fln bida neden ayrılmak istediğini söyledi ve ayrıldık daha sonraki gün ben ona seni fazla seviyorum ben lütfn bitmesin gibisinden bişeyler dedim kızda olmz dedi üniv dek kimseyle olmcm fln dedi tm ddedim daha sonra işte 1 ay dek geçti ben ast hayla seviyom kıza arkadşlarla birlikte hoş bi beste fln yaptık facede video yaptık etiketledim daha sonra ordan beri hayla sevdiğimi biliyor ve 3 ay fln geçti bilmiyorum o çok güzel ve bana tam olduğu için böyle oluyor benim görüşüm
işte sonra bundan 20 gün önce fln msj attım nasılsın diye yan numaramı silmiş kimsn fln dedi söyledm özür diledi numaran silinmş dedi snra nasılsın dedim iyi dedi beni sordu fln iyi sayırlır dedi bunun sebebi benim değilmi biraz hatırlamamak istesen dedi bende denedm fakat unutamıyorum dedim sonra bidaha dedim bidaha deniyelim bu sefer herşey farklı olck gerçkten dedim oda olmz yemişn ettim üniv değin kmsyle olmcm diye dedi fln filan işte hergün konuşuyoduk daha sonra msj atma koptu aramızda sonradan ban 45 gün önce gülmekle ilgili msj attı gülüşün fazla güzel ne olursun birazcık olsun gül fln dedi bende ztn kardeşlerim yanımda sağolsunlar dedim oda sevindim fln dedi o günden beri bida msj atmadım bida msj attı nbr fln die hiç msj atmıyosun dedi

evet arkadaşlar hayla konuşuyoruz biraz uzun oldu ama bundan daha sonra neler yapmalıyım kıza yaklaşımım neler olmalı telefondan msjlaşırken konuyu nasıl bulmalıyım sizlerden cvp bekliyorum!

Üst Alt