Son Konu

Zorunlu olan herşeyi yaptım fakat hatam ne ?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhabalar
9sınıf öğrencisiyim ve çift dikişim

Sınıfımda olan bir kız ilk başlarda kankaydık sonra bayağı ilerledi bu kankalık nadiren kıza aşkım diyordum lakin önemli değildim o kadar belli değildim %50 kanka %50 sevgili olarak bakıyordum daha sonra bir gün geldi ve bir erkeğin yanında oturdu bu vesileyle kankalık bayağı ilerde olduğu için kıskandım dedim kalk ordan kendi yerine otur ! Sinirlendim sonradan saçmalama falan dedi gülerek dedim kalk, kalkmadı herkesin belirli yeri var onunda bi listesi var derslik başkanı herkesi yerine oturttu sonra rahatladım Bidaki dersler moralim bozuk oturuyorum defterin arka sayfayı açmış karalıyorum daha sonra baktım kız yanıma geldi ve dedi kankaaa sen beni kıskandınmı dedi dedim bida yaparsan parçalarım birilerine bak dedim şakam yok dedim kafasını omuzuma yasladı deftere işte benim ismimle kendi ismini yazdı dedim hadi imza hamle evleniyoruz falan filan sonra diğer arkadaşların ismini yazdık Ayşe ile mehmet yaz şuraya dedim dedi sen nerden biliyosun çok belli ediyo dedim ( aslında bilmiyodum başka bi kankamın facesinde konuşurlarken görmüştüm ) sonradan ayşe geldi sen nerden biliyosun dedi benim cıktıgım var dedi anında dedim yeme beni sonra oda sende Fatmayı seviyosun dimi evet Seviyorum dedim tüm derslik duydu, bir takım kişiler ooo falan yaptı kızda birazcık sinirlendi ya sus falan dedi herkese daha öncede demiştim zaten seni seviyorum falan mahçupluk,ürkme gibi bi sorunum yoktu tek sorun nerde kusur yaptığımdı çıkışta kantinin orda arkadaşı bekliyom eve gitcez baktım geldiler kız şeytan bakışlarını kullanıyor iblis bakışı dediğimde öyle bi bakıyorki gözünü ondan alamıyorsun geldi yanıma arkadaşlarıyla beraber Kankiiiii dedi diğer arkadaşım Yelizde hadi siz derhal olağan gibi el ele tutuşup eve gidiyosunuz dedi bende arkadaşı beklediğim için hadi siz gidin ya dedim sonradan eve gittim telefonu aldım mesaj attı dedi napıyosun maç izliyordum bende sen napıyon diye sordum oda hiç oturuyom dedi Bende iyi beni çıldırtmada ne yaparsan yap Oda çokmu seviyon lan falan dedi mesajda bende aşkın gözü kördür napalım dedim sende herkese o benim diyon fakat önerge etmiyorsun dedi illa teklifmi gerekli sınıfın ortasında seni seviyorum dedim benimle çıkarmısın cümlesi bana abuk subuk geliyor dedim sarjım bitiyo yarın okulda konusuruz dedi Neyse yarın oldu hiç konuşmadık tenefüse arkadaşlarla çktık baktım arkamızdan arkadaşıyla gelmiş bi gelsene bişey konuşcam dedim kaçtı yaaa yok dedi sonra sınıfa girdik dedim çıkışta bekle bişey dicem sonradan çıkışta aldım konuştum dedim önerge ediyimmi imha etme ben seni dost olarak görüyorum dedi

Ben nerde kusur yaptım bi söylermisiniz ?

dipnot: ayşe fatma yeliz gibi isimler uydurmadır hakiki isimleri devretmek istemedim

Üst Alt