Son Konu

Bir derdim var dostlar yardım edermisiniz?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba oncelikle fazla uzun yazıcam telefondan hemde zaten tahminen okudukca meraktan devam edersiniz lakin yinede sizden ricam sonuna kadar okumanız ve yorumlarınızı esirgemeniz

17 yasındayım lise uce gidiyorum dersaneden bir kıza asık oldum ama cok fena tutuldum bana resmi olarak hayatı sevdirdi simdi benim bunla aram iyiydi beraber ders calısırdık falan sonradan aynı okulda olduğumuz çocuk bi gün bana bunu sevdiğini söyledi bende bunu okulda tuvalete cagırdım dövcektim fakat cocuk bana ben bunun agzını arattım kimseyle cıkmak istemiyomus hem beyefindedi bi kız yüzünden kimseyle bozusmak istemiyomus bende uzerıne yurudum dedım sevıyosan bozulsun nolcak dedım buda dedı işlenmiş ben vazgectım dedi sonradan aynı gun dersaneye gidiyorum benim kızla arkadasları tıp tıp bana bakıyolarda cıkıstıda arkadas yolumu kestı dedi iste bu kız seni sevmiyo vazgec ondan dedi ben ikinci kere mahvoldum ertesi gün gittim dersaneye bu cocukda ordaydı bunu dısarı cıkardım fln dövcekken bi anda iceri kactı bu ögretmenler odasına cıkmıs iceri girdim dedi derdini hocaya anlat bende hocaula derdim değil gel benle dedim bu yakama yapıstı dedi beni rahat bırak bende kendimdn gectım buna yumruk attım ayırdılar bizi bende dısarda sigara icince benim ictigimi anladı hocalar daha sonra tavsiye verdiler uyardılar buda öğrenmis ağız dalaşı ettiğimi konusmak istedi güle güle dedim gittim bide o kafayla bira ictim döndüm dersaneye sonradan dısarda konustuk 3045dk fln aymı seyler iste arkadas kalalım dedi bende sevdiğimle arksdas olamam dedim buda seni kaybetmek istemiyorum ilerde şayet bisiler olur sen simdi eve git sakin kafayla dsün daha sonra konusuuz dedi bend tmm dedim bisi icmedim evde olanları düsündüm salaklık yapmıstım ve sonradan uc gün daha sonra gördüm onu

dersanede kız arkadasımla konusuyorum geldi kantine npysn dedi hic fln dedim bu sonra bi cocukla geldi asap oldum dısarda tutturuorum iste cıktım yukarı baktım orda dedi bana sınıfın degisti mutlumusun bnde yaaa çok mutluyum dedim sonradan bunu kagıttan turna kusu yapmıstım onu verdim dedi bune origamiden turna kusu hayatımda cok yaptım yalnızca bir kisiye vermk istedim onuda verdim anlamı benim icin cok büyük dedim ne dedi anlamı dedim arastır bulamazsan yarın sölicem dedim oda tmm ve giderken UZME KENDİNİ BEN HER ZAMAN YANINDA OLCAM DEDİ

ertesi gün bu anlamını bulamadım dedi bende cıkısta sölerim dedim cıkısta bekliyorum gelmiyo bende yaktım bi cigara sonradan geldi at onu dedi bende salağım ya dedim o kadar para verdim niye atim oda atıcaksın dedi attım üstüne öğle bi bastıki sigarayı arıorum yerde sonra dedi söle anlamını dedim bu kus tek eslidir iste eslerini cok severler hatta esleri ölürse kendini suya bırakır yani intihar eder dedim bu yüzden turna bağlılık anlamına kazanç dedim oda anladım hmm tesekkur ederim sigarayıda bırak dedi bende ona önceden demistim sen ne süre bana gelirsen o vakit bırakcam onu hatırlattım cok kötüsün dedi gitti

ve dün öyle kötüydüm arkadasla beraber ictik onada ben ısmarladım hatta dersanede zaten kafam güzeldi onu görmedim uyuyodum dersanede cıkısta yaktım bi tane gitmistir sanıyodum elime vurup sıgara dusunce anladım dedi bi daha görmim bende işlenmiş git dedim gülüyodu bende gözlerinin içine öle bi baktım ama 5sn öle bakıstık ve gitti bende bu gün bunları sizlere yazıyorum

ya düsünüyorum acaba seviyomu yoksa dalga mı geçiyo die cok kötüyüm ben bu kızı cok seviyorum

sabretip okuduğunuz için tesekkürler bana bir yol gösterin lütfen ne yapmam gerekiyo hiç bilmiyorum

Üst Alt