Son Konu

--telefon numarası--

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba Arkadaslar Sizden Azıcık Öneriler Bekliorum Konudan Bahsedeyim Ben Bu Yıl Dersaneye Basladım 12 13 Gün Olmuştur Sınıftaki Bi Fazla Kişiyi Taniyorum Muhabbet Etligimiz Oldu Burda 1 Kızla Kanka Olduk Oda Bana Sevgilin Olup Olmadgımı Sordu Bende Hayir Dedim İstersen Sana Birini Bulabilrim dedi Bende Olabilir Hangi Kızlardan Hoşlandgımı Sordu Bende Söledim Oda Benim Kafamda Biri Var dedi Kim diye Sordum Gülümseyerek Bizim Sınıfta mı Dedim Evet Dedi Sonra Kankamın Yanında Bir Kız Oturuyodu Meğerse Oymus Pozitif Muhabbetligimiz Yoktu Başta Bana Sormuş İlişki Durumum İstersen Diye ? Sonradan Bunlar Bi ara Dışarı Cıktılar Oda Onaylamış Dersane Çıkışında Konuşmadık Bile Kankam Bugun Sen Bırak Dedi (New) Aşkımı Bende Zaten Olur Dedim Sonradan 2 miz Kaldık Mektep Muhabbeti Staj Muhabbetini Konuştuk Sonradan Bindirecem Otobüs Geldi Benden Nomu İstedi Bende Verdim Sonradan Yanağımdan Öptü Otobüse Bindi Şu Anda TeldeN Konusmak İstiyorum fakat Ne Konusacagimi Bilmiyorum slm Nbr gibi vblerden Kaliyorum Neler Sorablirim Aydınlatırsanız Birde Sizce Olumlumu Bu Iş Olurmu

Birde Kızı Dersane Çıkışlarında Bi yere Götürmelimiym ?

CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM

Üst Alt