Son Konu

Çoğu Yalanmış! Mısırlı Gazeteci Amer Fouad, Şeyma Subaşı'nın Meedo'su Hakkında Tüm Gerçekleri Açıkladı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-1b80a9cd9a08581c8add29e24d191cb38c0d9e42.jpg

Mohammed Alsaloussi hakkında öğrendiğiniz her şeyi unutun...

Biliyorsunuz, son devrin en çok konuşulan çifti Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi.

Yedikleri, içtikleri, giydikleri, taktıkları, sürdükleri her şey anbean takip ediliyor ve haliyle de gündem oluyor.

Geçtiğimiz haftalarda evlilik teklifi alan Şeyma Subaşı'nın tektaş yüzüğü hayli konuşulmuş, üstüne bir de nişanlısı hakkında çeşitli argümanlar atılmıştı ortaya.

Mohammed Alsaloussi'nin dolandırıcı olduğu ve aslında milyarder olmadığı argüman edilmişti.

Hem Şeyma Subaşı hem de Meedo, bu çıkan tezler hakkında birinci kere konuşmuş ve yalanlamışlardı.

Uzun uzun açıklamalar yapmışlardı.

Size burada,

Ve burada bahsetmiştik.

Tam mevzu kapandı demişken, bugün bir gelişme yaşandı.

Mısırlı gazeteci Amer Fouad, Günaydın'dan Sonat Bahar'a çarpıcı açıklamalar yaptı!

İşte husus madde söyledikleri...

1. Milyarder olduğu tez edilen Mohammed Alsaloussi'nin Mısır kaynaklı haberlerde ismi bile geçmiyor.

Arap medyasındaki küçük haberler, Türk medyasının çevirisi niteliğinde. O da "ünlü bir televizyoncunun eski karIsıyla evlenen Mısırlı" halinde...

2. Adam Mısır için bir bilinmeyen. Mısır'ın en güçlü sekiz ailesinden birinin mensubu olduğu yalan!

Tüm listeleri 2017 yılına kadar inceledim, ismi bile geçmiyor. Esasen Mısır'ın varlıklı listesini iki büyük aile oluşturuyor. O da Medoo'nunki değil.

3. Mısır'da bir pirin oğlu olduğu yazılmış. Bu da yanlış.

Mısır'da pir yalnızca din adamlarına deniyor. Araplar üzere Mısırlı zenginlere pir denmiyor. Babasının ismini de araştırdım ona dair de bir şey bulamadım.

4. Ben yıllarca Mısır'da yaşamış bir gazeteci olarak bu kişinin ismini hiç duymadım.

Amerika'da yaşadığı söyleniyor fakat varlıklı bir Mısırlı nerede yaşarsa yaşasın kesinlikle bilirdik.

5. Fotoğraflardan güçlü biri üzere duruyor lakin milyarder falan olamaz.

Arap dünyasındaki milyarderlerin sayısı muhakkak, topu topu 20 kadar. Onların ortasında da yok! Mısır'da isminden kelam edilen bir iş adamı da değil. Ben hiç duymadım.

Bakalım, bu çarpıcı argümanlar karşısında Şeyma Subaşı ya da Mohammed Alsaloussi'nin yansısı ne olacak?

Gelişmeleri merakla takip ediyoruz!

Üst Alt