Son Konu

Çok fazla zaman geçiriyoruz sanırım

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba bundan 1 ay 17 gün önce bi kız bana bi meslek için facebooktan mesaj attı 12 gün daha sonra işi falan unuttuk Kızla aralıksız muhabbet halindeydik uyku muyku yoktu sürekli konusuyoduk jurnal azami 3 saat uyuduğumu hatırlıyorum 1 ay 1 gün öncede kız bana açıldı Yani benim cıkcağımız aklımın ucundan geçmezdi ancak benim şuana dek hiç sevgilim olmadı yani biraz şey tipimdir Ve çıkmaya başladığımızdada kız tipimi bilmiyordu Facebookta resmim yoktu ama aynı semtte oturuyoruz hatta evlerimizin uzaklığı yayan 7 8 dakikalık Kız da birazcık nasıl desem çevresi geniş yani öteki deyimle popüler Düşünüyorum bu kadar kişiyle çıkmış biri tipini bilmediği birine niye aşık olsun ? İntikam için alay için diyicem de o kadar bi durum olması olası değildi Çıkmaya başladıktan 2 hafta sonra bu zaman kapsamında tekrar kesintisiz konusuyoduk, artık nasıl desem eskisi gibi konu bulamadığımızı anladım Önceden o mesaj attığında içimde bi coşku oluyodu bi mutluluk falan lakin artık onları eskisi gibi hissetmiyorum fakat yani hissediyorum yinede fakat eskisi yok Kızda farkındaydı eskisi gibi olmadığımın fakat bilmiyorum günlük 18 19 saat mesajlaşıyoduk Kızla da herşeyimiz ipaylaşırız çıkmadan öncede öyleydik Kız facebooktan çok bakımlı herşeyi anlatıyo sakladığı birşye olduğunu sanmıyorum Sanaldan bile beni dinliyordu şunu giyme miyme dediğimde dinliyodu Diceksiniz nerden biliyosunuz giyip giymediğini, onun yanına olan arkadaşlarına soruyordum çıkmaya başladıktan 12 hafta sonradan sıkılmaya başladık yani sürkeli değilde bazen konu bulamıyoduk ama aralıksız konusuyoduk Şu Anda okullar açılıcak zaten eksik konusucaz tek ümidim o Çünkü kız benden sıkılır benden ayrılır korkusu var Kızdada bu dehşet varmış arkadaşları diyo Dün kızla birincil kez bulustuk kız stresliydi utanıyodu arkadaşlarına sordum haha omu çekingen falan diyolardı bana Neyse sinemaya gittik elini tuttum falan sinemadan sonra işi çıktı bıraktım onu giderken kızlada fazla bakımlı konusuyorum aklımdan geçen herşeyi söylüyorum fakat oda söylüyor ama sanalda tabi bulustuğumuzda nerdeyse hiç konusmadık O Kadar canımlı manımlıda yok baya acık konusuyoruz

Size bunca şeyi niye anlattım bilmiyorum aslıdna sorum fazla kolay :p Haftaya okullar açılıcak fakat bu zaman dahilinde yani 1 hafta süre ne yapmalıyım fazla fazla konusuyoruz birçok süre sıkılıyoruz yani fazla artı konusarak kızı benden soğutmakda istemiyorum fakat ondanda farklı kalamıyorum 2 gün faceye girmiyiim özlesin dedim 2 gün dayanamadım ertesi gün girdim bi girdiğimde tam 7000 mesaj atmıstı pek kelime sözcük de yok Ne yapmalıyım sizce konusma süremizi azaltmalımıyım ? ama ayrıda kalamıyor insan her ne değin sıkılsamda yanımda olması mutlu ediyo beni OKullar acılınca ben kendim pozitif konusmicam onla derslerine calıssın benim için hayallerinden vazgeçmesini istemiyorum
Kıza fazla derecede tartma veriyorum bensiz daha mutlu olucaksa gerekirse ayrılırım Bu konuda ciddiyim çünkü bi ara düşünmüştüm Eski sevgili sevme mevme olayı vardı banada bi arkadaşı demişti Kızla ayrılmaya falan kalkıstım eski sevgilisine dönsün onla daha mutluymuş diye ama yanlış anlaşılmaymış

Birde bu kız utangac bana aleyhinde Sadece bana karsı anlamıyorum zaten 1 kere bulustukda bilmiyorum benimde ilk sevgilim birazcık şey tipim yani bikaç kız benle cıkmak istemişti ben kabul etmemiştim çok artı şey değilim sadece içten kişiyi bekliyodum Bu kızla 2 bulusmamızda onu nasıl rahatlatabilirim yani bende çekingenimde neler yapmalıyım ?
Kusura bakmayın aceleyle yazdım yazım hataları, anlatım bozuklukları için affola

Üst Alt