Son Konu

Çok üzülüyorum yardım

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Başta çok uzun oldu öykü Fakat olayı anlayışlı olmak için her şeyi anlatmam gerekiyordu o yüzden ayrıntılarına değin anlattım Okuyup bana muavin olanlara doğrusu fazla teşekkür ederim çoktan

Merhabalar Sevgilimizle yollarımız ayrıldı fakat ben hala şahane derecede seviyorum onu Ben çok kıskanç birisiyim hiçbir erkekle konuşmasına müsade vermiyorum o da bundan hiçbir zaman şikayet etmedi zaten konuşmuyordu da Daima dışarı çıkmasına da müsade vermiyordum bundan ara sıra şikayet ediyordu ama yine de bir şey demiyordu İlişkimiz gayet iyi gidiyordu Bundan 23 ay önce benden ayrılmıştı fakat ertesi gün pişman oldu biliyorum yüzsüz gibi oldu ama gerçekten terketmek istemiyorum dedi ve baştan barştık Ardından her şey iyi gidiyordu oysa geçtiğimiz 15 tatilin başında bir sorun yüzünden tartıştık Gerçekte suç benimdi fakat ben kabahat onun gibi kurguluyordum kafamda Bir şeyi fazla kıskandım üzerine gittim o da beni biraz tersledi ben de buna bozuldum Daha Sonra soğuk davranmaya başladım ondan bir adım bekliyordum böyle yapma özür dilerim vs vs fakat o da adım atmadı ben de 15 gün her tarafında hemen hemen hiç konuşmadık ara sıra konuşuyorduk o da anca ben hazır yazıyorum o bitmiş yazıyor ben hazır yazıyorum o tamam yazıyor böyle böyle uzuyor diğer taraftan şey olmuştu 15 tatil aralarında bitmesine 1 hafta falan kalmıştı sanırım bu akşam bana işte bugün erken yat yorgunsun gözlerin ağrıyordur falan gibi şeyler söylüyordu bense bunları söylemesine sevinmiyordum çünkü o konuda bir şeyler söylemesini beklediğimden kızdım ve bana bundan böyle bir şeyler söyleme düşünme beni falan dedim o da cilalı dedi ondan sonradan da yeniden hiçbir şey demedi zaten Sonra özür diledim kızgınlıkla söyledim falan dedim Lakin bana dediği şey defalarca aynıydı gözümü açtın sahiden ben sana annen gibi muamele yaptım yeniden yapmayacağım falan diyordu ben yapmasını istiyordum çünkü beni düşünmesi çok hoşuma gidiyordu sonra bi akşam aramız düzeldi daha doğrusu ben o kadar olması için uğraşıyordum falan 12 gün sonra sordum hala buna devam edecek misin(beni düşünmemesine) o da evet dedi zorlamadım 12 gün daha sonra yeniden sordum evet dedi bu sefer hemen hemen hiç üstüne gittim daha sonra bıraktım Ondan daha sonra son kez soruyorum böyle devam edecek misin diye birazcık mırın kırın etti sonradan evet dedi ben de tamam dedim ve bu sefer de ben onu takmamaya başladım Sonradan aramız daha da kötüye gitmeye başladı o beni takmıyordu ben onu takmıyordum daha sonra akşam bundan böyle dayanamadım beni sevmediğini düşünüyordum terketmek istiyorsan yapabilirsin ola ki sen söyleyemiyorsundur muavin olayım dedim Ordan sonra konuştuk böylesi daha doğru falan dedi ayrıldı Ama ben dayanamadım ertesi gün her tarafta yazdım istemiyorum falan diye ama fikri değişmiyordu Aramız her zaman bozuk falan diyordu düzelmiyor diyordu Ama hatanın ikimizde de olduğunu söyledim gururumuz yüzünden oluyordu düzeltebiliriz dedim Bu tip şeyler buraları geçiyorum Daha Sonra 23 gün önce bana demişti ben ayrıntılarıyla ayrı kalalım demiyorum sadece bunun şimdisi için doğru olduğunu düşünüyorum dedi Burada umutladım zaten en azından ilerisi için hala beni düşünüyordu diye Ben 20 yaşındayım bir kere sınıfta kaldım geçen yıl YGS LYS sınavlarına da girdim ama istediğim gibi bir puan alamadım Bu sene dershaneye gidiyorum hazırlanıyorum Bunun olması beni fazla etkiledi çalışamaz ayla geldim Kendimi oyunlara vermiştim STEAM hesabım var oradan oynuyorum defalarca oyunları sonradan işte bu şimdilik ayrılalım falan deyince ben ümitlenince çalışmaya devam etmeye başladım buna dedim steam hesabımı vereyim şifresini değiştir oyun oynayamayayım falan bitmiş dedi değiştirdi sonradan dün akşam her yerde konuşuyorduk işte bana yakın davranmaya başladın arada benim kaçırdığım bir şey mi oldu dedi yani niçin böyle davranmaya başladın dedi ben de dedim bir şey olmadı sen böyle böyle demiştin (en ince ayrıntısına kadar ayrı kalalım demiyorum vs vs) o yüzden böyle davranıyorum falan dedim İşte burada vurulmuşa döndüm Dediği şey şuydu; onu ne süre ne düşünerek söyledim onu da bilmiyorum dedi Bildiğin söylediği şeyi yalanladı Ayrıca ayrıldığım erkekle de her zaman konuşmanın ne dek içten olduğunu bilmiyorum dedi Ben de bitmiş istemiyorsan yazmayabilirsin dedim Daha Sonra steam şifremi verebilirsin ben kendim hallederim sen mücâdele onun yüzünden konuşmak zorunda kalabilirsin benimle dedim O da mühim değil kalsın dedi Ben itiraz ettim ver diye falan tamamen ayrılmak beni yeniden bakmak istemiyorsan böylesi senin için daha içten dedim Bir şey olmaz sorun yok dedi Unutmaya çalışacaksın 23 ay sonradan baştan hatırlayacaksın dedim boşver dedim Sorun değil dedi Yani tamamen terketmek istediğini yalanlamadı İşte alırsan oyun mu oynayacaksın defalarca dedi Bilmiyorum yaparım bir şeyler dedim işte belirlemek istemedi falan dedim sana istediğin şeyi öneri ediyorum neden hala zorluyorsun ama dedim O da yalnızca şifre için diyorum dedi Ben de al istersen senin olsun falan dedim Ders çalışırsın falan dedi ders çalışmamı da istiyor Benim anlamadığım ilk başta adamakıllı farklı kalalım demiyorum dedikten sonra neden onu yalanladı bunu anlayamıyorum bundan başka aklıma gelmişken ayrılmak istiyor lakin konuşmalarından falan güya istemiyor gibi duruyor Bir şeyleri açıklıyor aramızdaki sorunları falan söylüyor hala Dün akşamdan beri de yazmıyorum zaten dürüst bulmuyorum dediği için Fakat ben 20 yaşındayım ve şimdiye değin lisede falan hiç bir kızla çıkmadım aşık da olmadım bir şey de hissetmedim lakin bu fazla bambaşka 1 yıldır çıkıyoruz Ve ben onu bulmuşken kaybetmek istemiyorum Ve not olsun bu kız için sevgili falan elde etmek biraz ters önceden de söylüyordu o da daha önce kimseyle çıkmadı Benim olgunlaşmam lüzumlu diyordu daha önce ayrıldığında o yüzden ayrılmak istiyorum demişti daha çocuğum (19 yaşında) böyle şeyler için falan diyordu Yeniden mi öyle düşünüyor acaba Yardım ederseniz izlemem gereken yolları söylerseniz size çok dua ederim Dediğim gibi kaybetmek istemiyorum onunla öyle kurduğumuz hayalleri başkasıyla yaşamasını da istemiyorum Biliyorum çoğunuz senden sıkıldı artık sana bir şey hissetmiyor vs diyeceksiniz bunu ben de biliyorum Lakin kabullenmek istemiyorum

Üst Alt