Son Konu

Command and Conquer'un Geliştiricilerinden Yeni Bir FPS Geliyor: Earthbreakers

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
content_61197.jpg

Westwood Studios gelişticilerinin yeni adresi Petroglyph Games, Command and Conquer: Renegade'in ruhani devamı olarak da nitelendirilebilecek yeni girişimlerini duyurdu. Yeni oyunumuzun ismi Earthbreakers.

Westwood, 2002 yılında EA tarafından kapatıldıktan sonra stüdyonun birtakım geliştiricileri Petroglyph Games'i kurmuştu, velev kendilerini şu an Command and Conquer'un remastered versiyonu için EA ile birlikte çalışıyor hatırlayacağınız üzere. Velev ekim ayı içerisinde bu oyundan birinci ekran manzaraları de yayınlanmıştı.

>  Command & Conquer: Remastered'ın Birinci Oynanış Imgeleri Geldi

Ama Petroglyph'in tek girişimi bu değilmiş ve birebir Renegade üzere RTS ve FPS öğelerini birleştiren Earthbreakers üzerinde de çalışıyorlarmış. Renegade devranında tenkitler almıştı almasına ancak bence çok de keyifli bir oyundu. Elbette C&C serisi ile RTS tipini özdeşleştirdiğimiz için farklı gelmişti lakin o kainatı farklı bir perspektifinden deneyimlemeyi sevmiştim ben.

"FPS ve RTS'nin en sevilen öğelerini birleştiren, kadro tabanlı bir PvP çok oyunculu oyun" olarak tanımlanan Earthbreakers, 2060 yılında geçecek. Online maçlar harita büyüklüğüne bağlı olarak 32 oyuncuya kadar destek sunacakmış.

Ben fragmanını ve grafik usulünü beğendim fakat çok oyunculu oyunlarla pek aram olmadığı için muhtemelen uzaktan bakınmakla yetineceğim. Şayet Renegade üzere tek kişilik bir hikayesi de olursa o devir işler değişir olağan.

Üst Alt