Son Konu

Cory Barlog, Netflix’in Bir God of War Dizisi Yapmasına Sıcak Bakıyor

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
content_65326.jpg

God of War’un çıkışının üzerinden neredeyse 2 yıl geçti. Artık sıradaki oyunla ilgili bir şeyler duymayı bekliyoruz. Ama bundan önce araya bir dizi sıkıştırılırsa da hayır demeyiz, öyle değil mi :) En azından oyunun yönetmeni Cory Barlog böyle bir dizi fikrine sıcak bakıyormuş, onu öğrenmiş olduk.

GamesIndustry’nin Twitter hesabının “Başka hangi oyunların Netflix dizisinin yapılmasını isterdiniz?” sorusuna Cory Barlog “God. Of. War. (En azından ben öyle düşünüyorum)” şeklinde bir cevap vermiş, sonraki paylaşımıyla da bunun herhangi bir bilgi olarak yorumlanmaması gerektiğini, sadece bir temennisini paylaştığını ifade etmiş.

Begaria rumuzlu bir kullanıcı tarafından paylaşılan "Lütfen filmini yapmayın. Uncharted filminin başına gelenleri göz önünde bulundurduğumuzda, lütfen filmini yapmayın" şeklindeki mesaja "İyi yapılmış bir film muhteşem olabilir. Bu tür ön yargıları kırmak güç, ama çok uzun zaman almayacağını düşünüyorum. Bence, iş tamamen uygulamada bitiyor" gibi bir cevapla karşılık vermiş. Barlog'un görüşünü destekleyen, böyle bir dizinin God of War'a, onun evrenine katkı sunabileceğini düşünenler var.

Witcher sonrasında başka oyunların da dizilerinin gelmesini bekleyebiliriz tabii. God of War için de böyle bir çalışma düşünülürse hiç fena olmaz. Ne dersiniz, ileride böyle bir proje duyurulur mu? Ya da konuyu bir başka soruyla devam ettirelim, “Dizisi yapılsa çok güzel olur” dediğiniz oyunlar hangileri?

Üst Alt