Son Konu

Çukur hayranlarına müjde! Oyuncu Aras Bulut İynemli güzel haberi böyle verdi

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
TbyFR_1623743722_5855.jpg

Show TV'nin sevilen dizilerinden olan Çukur'un finalinin akabinde Aras Bulut İynemli veda iletisinde bulunurken hayranlarına muştuyu de çabucak peşinde verdi.

4 sene evvel Show TV'de yayınlanmaya başlanan Çukur dizisinin final yapması izleyicileri derinden üzmüştü. Başrol oyuncusu Aras Bulut İynemli toplumsal medya hesabından müjdeli haberi verdi.

ÇUKURA VEDA...ARAS BULUT İYNEMLİ'DEN PAYLAŞIM

Instagram'da 'Çukur'a veda' notunu düştüğü gönderisinde şu tabirleri kullandı:

'Biraz beklemek istedim. Bilhassa bugünü bekledim, veda etmek güç geldi. Çukur... 4 koca yıl... Her hafta... Hoş, pahalı ve uzun yol... Yol değerlidir insan hayatında... Her vakit kıssaların gücüne inandım.

Öykülere hizmet etmek en bedelli isteğim oldu. Biz o denli bir kıssada buluştuk ki hepimizi içine aldı. Herkese bu türlü grup, bu türlü kıssa nasip olmaz diye var olduk içinde... O yüzden güzel ki varsın, teşekkür ederim Gökhan Horzum.

Hislerimi kelama dökmekte o kadar zorlanıyorum ki keşke biraz bir şey öğretseydin, kalbim yerinden çıkacak ne yazacağım diye, Ya Sidi dinliyorum; Bu kadar oluyor.

Canlılığıyla, acısıyla, sevinciyle, gerilimiyle, keyfiyle, zorluluğuyla, başarısıyla ve yanılgılarıyla o denli dolu 4 sene ki... uygun ki ya! Çok pahalı, çok özel, her vakit var olacak bir yerlerde!... Pekala, her şeyiyle yaptık biz bu kıssayı anlattık, seyirciye geçmese, o öyküyü paylaşmazsak bir manası olur muydu? Muhakkak olmazdı...

Bizlerle bu öyküyü paylaşan, izleyen, anlatan, yaşayan herkese çok teşekkürler... Ve hayali arkadaşım Yamaç Koçovalı... Kendine uygun bak! O denli mi? (yazarken gözlerim doldu belgeselde nasıl anlatacağım? ) -belgesel mi var? Obaaaaa.....Şükürler olsun'

Üst Alt