Son Konu

Dave Bautista, Drax & Mantis Yan Filmi Hakkında Konuştu

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
content_6094ac41c8489_71462.jpg

Guardians of the Galaxy serisinin hayranları için son günler epey mutlu geçiyor. Galaksinin Koruyucularının üçüncü filminin vizyon tarihi açıklandı. Ayrıca tüm ekibi Thor: Love and Thunder filminde de göreceğimiz için şu an hali hazırda Guardians bir arada çekimlere devam ediyor. Serinin yıldızlarından Drax karakterini canlandıran Dave Bautista bu zamana kadar pek adı geçmeyen bir ihtimali dile getirdi. Drax ve Mantis'in başrollerinde yer alacağı bir yan film izleme ihtimalimiz bulunuyormuş.

"Ortada Drax ve Mantis filmi için bir takım konuşmalar vardı. Bu James Gunn'ın fikriydi, bir Drax & Mantis filmi yapmak istiyordu. Bunu bana da söyledi ve bence bu harika bir fikirdi. Ancak daha sonrasında stüdyodan bu konu hakkında bir şey duymadım. Sanırım oradakiler bununla pek ilgilenmedi ya da yaptıkları evrene uyduramadılar. Ancak bunun dışında benim başka işlerim var ve Guardians 3 muhtemelen Drax için son olacak." açıklamalarında bulunan Dave Bautista, biraz hayal kırıklığına uğramış gibi de gözüküyor.
  • Dave Bautista, Bane Rolü İçin WB'nin Kapısına Dayanmış
  • James Gunn, Guardians Of The Galaxy 3'ün Son Durumu Hakkında Bilgi Verdi
Daha önce The Batman filminde Bane rolünü canlandırmak için Warner Bros ile görüştüğünü de söyleyen Dave Bautista sanırım çizgi roman uyarlamalarından hemen kopmak istemiyor. Başrolünde Mantis'i canlandıran Pom Klementieff ile birlikte yer alacağı Drax & Mantis filmi şu an için gerçekleşmekten uzak gözüküyor olabilir. Ancak Disney her an bu projeden bir Disney+ dizisi çıkartabilir. Umudunu kesme Dave, Disney'de herkes için çok iş var.

Üst Alt