Son Konu

Death Stranding Director’s Cut Çıkış Tarihi Açıklandı

dagcı

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
kargo-simulatoru-2-0-death-stranding-director-s-cut-cikis-tarihi-aciklandi-1625831040.jpg

Kojima Productions, 2019 yılında çok konuşulan oyunu "Death Stranding"i yayınlamıştı. Ancak oyuncuların büyük umutlarla bekledikleri oyun, tabiri caizse yavan hikayesiyle pek de isteneni verememiş, hatta bu oyunun bir kargo simülatöründen ibaret olduğu söylemişti. Şirketse bir süre önce yaptığı açıklamalarla Death Stranding'in PlayStation 5 için özel bir sürüme sahip olacağını açıklamıştı.

Death Stranding Director's Cut isimli bu oyun şimdi, tanıtım videosuyla birlikte ortaya çıktı. Hem Sony hem de Kojima Productions, Death Stranding Director's Cut'ın hem tanıtım videosunu paylaştı hem de oyunun çıkış tarihini açıkladı. Buna göre oyuncular, PlayStation 5'e özel Death Stranding'e 24 Eylül itibarıyla erişme imkanı yakalayacaklar.

Death Stranding Director's Cut, ekstra içeriklerle gelecek

ea178f7811adf93b67f513e3b861e693cc699916.jpeg

Death Stranding Director's Cut için hazırlanan tanıtım videosu, PlayStation 5'e özel sürümün normal Death Stranding'den biraz daha farklı olacağını gözler önüne seriyor. Geliştirici ekip, oyuna olan ilgiyi yüksek tutmak için eklediği ekstra içeriklerle, oyunculara daha farklı bir deneyim sunacak. Tanıtım videosunda gördüğümüz kadarıyla oyunun yeni sürümü; yeni silahlar, bazı yeni aksesuarlar, yeni görevler ve ulaşım seçenekleriyle birlikte gelecek.

Death Stranding Director's Cut'un en önemli özelliği, hiç şüphesiz yepyeni grafik özellikleriyle gelecek olması. Geliştirici ekip, PlayStation 5'in sunduğu teknik özellikleri oyununa entegre ederek, çok daha kaliteli bir görsel şölen sunmuş olacak. Ancak oyunun "kargo simülasyonu" benzetmesinin Death Stranding Director's Cut'ta değişip değişmeyeceğini ancak zaman gösterecek.

Death Stranding Director's Cut için hazırlanan tanıtım videosu

Üst Alt