Son Konu

delicesine kankama aşıkım

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
arkadaşlar bu konuyu araştırdımda aşık olan bi ben değilim bu şekilde ama benimki farklı fazla şey yaşadık beraber 3 kişiydik sait ben ve aşlkım eda ilk olarak bende 9sınıftan bi üste geçerken isteksiz olarak aşık olduğumu farkettim daha sonra saitin aşık oldunu örendim sonra saitinki ortaya çıktı durumu görünce tırstım sustum kendimce kız beni seviodu bana mehmetimdedibi gün arkadaşlar edan biride bana geldi eda varya seni dedi bütün osırada eda susturdu derken bu birilerini falan sevdi her şeyi biliodum bende en derken bi gün bunlar sevgili die söz çıktı tehtit bile edildim şakaymş onlarca lakin benim sevdiğimde ortaya çıktı enson küstük bir iki defa kanka olam bitmiş dedim olmadı ark kalam dedi üzerine gittim küstük azıcık mektuplaştık ve son yazdığı mektup

mehmet ben yazın bi yürek ameliyatı olacam ve büyük ihtimal geberecemdedi aynen bölesen benim capcanlı olmama takmışsın azıcık etrafına bak beni es geç dedi ben ölünce arkamdan cehennemin dibine git de dedilakin bu cehennem Allah'ın değil senin kafandaki unutulanların yeri dediben başkasını seviom senin beni sevdiğinden fazla bırak beni dedi ben hiç kaybet medim ölümüde kazanacamdedi ben ölümü galip gelmekyerine azraili yen dedim bana karışmadedi

bence bunun sebebi ben ona bağlanırsam hakkı rahmetine kavuşursa gerisinde benimde gideceğimi bildiği içindi

peki sizce nedir koşul yrdm edn: ka09:

o benim hayatım

Üst Alt