Son Konu

Delikanlı Sozler , Yeni Delikanlı Sozler Nickler

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
2019 Delikanlı Sozler kısa,Delikanlı Nickler

Ayıp DeğiL Oğren Bilmiyorsan, AdaLet Sonunda YeRini BuLur KotuLuk Edene BiLe Kızma, BiLmeden İyiLiğe VesiLe OLuR

uğu Kadar Korkak BaşLadın Aşkımıza ; Oysa Ben Emanetsiz GeLiyordum Her BuLuşmamıza

Yuzume Karşı YapıLan Sahte Bir Gulucuk Yerine Yuzume Karşı GosteriLen Gercek Bir Nefreti Tercih Ederim !

İki Yuzlu Dostun Olacağına!!! Delikanlı Duşmanın Olsun Hic Olmazsa Dostun Gibi Sırtından Değil Delikanlı Gibi Alnından Vurur

Ofkeni yapraklara yaz sonbaharda dokulsun derdini ruzgara yaz estikce uzaklara gotursun sevgimi kalbine yaz ólduğunde seninle gomulsun

Soz Kalemle DegiL YurekLe YazıLır, DeLiKanLıLık Lafla DegiL İcraatLa YapıLır, aŞk KahPeLikLe DegiL KaLpLe YaŞanır

Yureğim hafif islaktir benim; kuytu koşelerde aglamaktan, ve rengi hafif ucuktur, kurusun diye kac kez guneşe aşmaktan

Seni Top Diye Oynar, Sus Eşyası Die Piyasaya Salarım Ayık Ol

Her Sakallıyı Deden Sanma, Kim Vurduya Gidersin Sonunda!

Bizim Sondurağımız iette Durağı Değil Aslanım, Kara Topraktır

Sen hayatı muziklerde yaşamayı oğrenmişsin biz ise hayatı karanlık sokaklarda silahlar elimizde oğrendik

Madem Delikanlısın, Saygıda Kusurun olmasın
Bir Suru Dostum İcinde Elbet Bir Duşmαnım Olαcαk αmα Nerden Bilebilirdim ki Oncα Duşmαnım İcinde Dostum Beni vurαcαk !

Aşkım var dağlar bilemez, sevgim var kimsenin aklı alamaz, Birde sen varsın ya bir tanem dunyada kimse boyle sevemez

Bir ilk gibi yaşayacağım icimde,kalan son sevgi parcasını seninle, Sakın ayrılmayalım aşkım olsem bile ellerinde

Aşk gulu dikeniyle avuclamaya benzer Ellerin kan icinde kalır ama dikenlerin hesabını gulden soramazsın

Bir gun dudakların kurursa okyanusu getiririm sana Akşam ayazında titrersen guneşi getiririm sana Eğer gonlun bir sevgi ararsa kalbimi sokup getiririm sana

Bir gun hayatın butun guzelliklerinden vazgecip sessiz sedasız olume gitmek istersen yanıma gelki sana sensizyaşamanın sensiz olmanın olum olduğunu gostereyim

Gozlerin gozlerime değdiğinde felaketim olurdu ağlardım

Ne zaman ayrılık saati gelse icimdeki gullerin boynu bukuk bir zaman kalırım oylece

Neden sonra gittiğini anlarım icimde guller ağlar ben ağlarım

Bir soluk kadar yakın, yıldızlar kadar uzak derler sevgi icin Uzanırsın yetişemezsin, yetişirsin dokunamazsın,Dokunursun vazgecemezsin, vazgecersin ama unutamazsın

Varmı daha ağır yuk, hasreti cekmek kadar yaşama sebebimsin, ekmek kadar su kadar Ayrılığın, hasretin her şeyin bir hazzı var seni anmak da guzel seni ozlemek kadar

Seni ne kadar sevdiğimi oğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi

TopLumda Hép itiLiriz SanmaKi ßuna iSteKLiyiz, ßiz SadeCe SevdiKLerimizin éSériyiz

Kalbimdeki aşka, dudaklarımdaki guluşe, akan gozyaşlarıma, yalnızca sen layiksin Cunku benim icin cok ozelsin aşkım

HaYatI Kazanmayı oqrendik Ama YaSamayı oqrenemedik hayatımıza yıLLar Kattık Ama YıLLara HayaT KaTaMadIk!

Hasret kapımda nobetler tutuyor Sevgilim uzak bir $ehirde gozlerim onu arıyor Bir ku$ olup gitsem a$sam $u enginleri varsam senin yanına opsem doyasıya koklasam

kolumuza jılet attıranlara ucluyu terten sardıranlara isyanım allaha degıl allahsızlara

Geceleri uzaklara cığlık olur sesim, denizden cıkan yosun kokusundan keskin sana ozlemim, bu sabah sırf senin icin aralandı gozlerim, gunaydın benim Her$eyim

yanlız cocuklar aglar ve yanlız allah affeder eger bır gun benı terk edersen cocuk degılım aglamam allah degılım affetmem

Bin Omrum Daha Olsa! Kollarında Son Bulsa! Sana Kavuşmak Varsa!! Olmek Bile Duğun Gelir Bana!!! Sensizlikten Cok Korkuyorum! İnan Kendimi Bilmiyorum! Once ALLAH Sonra Sen Benim İcin! O Bilir Seni Nasıl Sevdim!!!!

Dogusum Kusurdu Yasamam Hata Ben İsyan Ettim BoyLe Hayata

Ben seni dun sevmedim cunku dun bitti ben seni bugun sevmedim cunku bugun bitecek ben seni yarın sevdim cunku yarınlar hic bitmeyecek

Bana seni seviyorum dediğin zaman bu yalan bile olsa bu yalanı dunyanın butun gerceklerine değişmeye hazırım(kucuğume)

Aşk insanın hem dostu hemde duşmanıdır İnsanı onun gibi yıkan,onun gibi sevindiren birşey daha yoktur hayatta

Dunde bugunde yarında yureginde yuregin kadar yanındayım kendini yalnız hissettiginde elini yuregine koy ben hep ordayım

Ay ışığının aydınlattığı bir kumsala kucuk bir dal parcasıyla seni seviyorum yazmak isterdim ama sen hırcın bir dalga olup silersin diye yazmaktan korktum!!!

Mevsim ağlıyor bugun, ozluyor o aydınlık gunlerini, ayrılıyor yapraklar ağaclardan bir hasret ruzgarıyla Bana Eylul'u yaşatma ey sevgili!!

Buruk bir duygu yuklenirse yuregine, gøzlerin zaman zaman dalarsa uzaklara, kulaklarin zamansiz deli gibi cinlarsa, bilki bir yerlerde deli gibi ozlenmissindir

Yildizlar gøkyuzunde kayarken, melekler ise oynasirken, sen ise dalip beni dusunurken, seni daima kalbimin derinliklerinde izleyecegim

Bir umut kusu ciz yuregime beyaz olsun tuyleri kalbin kadar temiz olsun Bır kanadı senın icin diger kanadıda sevdigin icin cırpsın

Aşkların en soylusu birken bircok olandır sevginin en guzeli paylaşılan EMEKTİR Aşkların en soylusu birken bircok olandır cıkarsız ve sınırsız paylaşılan YUREKTİR

Deli bir yagmur olsam seni YAGDIGIM yerler kadar severdim Deli bir ruzgar olsam seni ESTİGİM yerler kadar severdim Ama ben sadece DELİYİM ve seni ALDIGIM HER NEFES KADAR COK SEVİYORUM !!!!

Guzelsin, şirinsin, şahanesin Cektiğim cileme tek bahanesin Melek mi? şeytan mı? bilmem ki nesin Tuzaktan tuzağa atsan da olur ben seni seviyorum sen sevmesende olur

Duyuyorum sana dokunmanın ezikliğini ve duşunuyorum aşık olmanınrezilliğini inan yanındayken cekiyorum en cok hasretini!!!

Aşkım var dağlar bilemez, sevgim var kimsenin aklı alamaz, birde sen varsın ya bir tanem dunyada kimse boyle sevemez

Bir ilk gibi yaşayacağım icimde,kalan son sevgi parcasını seninle, sakın ayrılmayalım aşkım olsem bile ellerinde

Hadi gel tut ellerimi! Benimle meydan oku her caresizliğe benimle uyu benimle uyan Birlikte varalım onuncu aylara ben bir eylul sen bir haziran

Seni cok ozledim Seni her ozledigimde kalbime bir yildiz cizdim Seni ne kadar ozledigimi bilmek istermisin? Sayende bir gokyuzune sahibim canim!

Uzaklıklar kucuk sevgileri yok eder buyukleri ise yuceltir Tıpkı rugarın mumu sondurup ateşi yukselttiği gibi

Ne zaman kor ve sağır bir ressam duşen gulun resmini kristal zemin uzerine yapabilirse o zaman ben seni unuturum

Affetmek Allah'a, ağlamak cocuklara mahsustur Allah olmadığım icin affetmeyecek cocuk olmadığım icin ağlamayacağım

Gunesin bile buz tuttugu yerde eger bir ışık gorursen, bilki o benim sana yanan kalbimdir

Sevgi değer vermesini bilmektir Sevgi birlitelikten sevinc duymaktır Sevgi bilinctir

Hadi gokyuzunden senin icin tuttuğum, uzerine tum duygularımı yuklediğim, yıldızı al

Yureğimden yureğine yollar var, hadi benim icin uzaklardan bir tebessum yolla

Dunyada iki tane gul olsunbiri beyaz biri kırmızı Kırmızı seni sevmediğim zaman solsun Beyaz beni sevmediğinde kefenim olsun

Bir deniz duşun, susuz Bir insan duşun, mutsuz Bir gece duşun, uykusuz Bir bahar duşun, ciceksiz Bir gonul duşun, sevgisiz Bir de beni duşun, sensiz

Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sıgmayan bakıslar vardır insanı aglatan insanlar vardır kı asla unutulmayan,işte sende onlardansın!!!

Bulutlara yukledim ozlemimi ruzgarlarla yolladım sevgimi yağmurlar yagdırdımgozyaşlarımla Kucuk melekler gonderdim seni opmeye geldiler mi?

Seni yıldızlara benzetiyorum yıldızlar kadar parlak,yıldızlar kadar ulaşılması zorsun, ama yıldızlar milyonlarca sen bitanesin

Bir gun guneşe buz ile adını yazan birisi olursa bilki seni benden daha cok seviyor

Benim icin insanlar ikiye ayrılır sevdıklerim ve digerleri sevdığim insanlarda ikiye ayrılır cok sevdiklerim ve diğerleri cok sevdiğim insanlarda ikiye ayrılır SEN ve diğerleri

Guller icinde gecsede omrum senin ustune gul koklamam gulum seni koklamaksa olum sen buna degersin gulum

Gozlerinden suzulen bir damla yaş olmak isterdim gozlerinden doğup, yanaklarından suzulup, dudaklarında olmek icin

Sen en buyuk sevgiyi hakedecek kadar mukemmel ama herkesin sevmeyi hakedemeyeceği kadar ozelsin

Yuregimdeki tum cicekleri sana kopardim,sana topladim,gunesi odama aldim, ruzgardan sarkilar yaptim Bir seni soyledim sonra sarkilari

Sen herzaman nerede olursam olayım ne duşunursem duşunuyum her an kalbimdesin seni ne kadar sevdiğimi kelimeler ile anlatamam ama şunu bil SENİ SEVİYORUM!!!

Duşunuyorumda, Duşuncelerin En guzeli, Senin Beni Duşunup Duşunmediğini Duşunurken, Duşunduğunu Duşunmek Olsa Gerek Diye DUŞUNUYORUM

Cok cekti yureğimiz hep olsun deedik Ama kalbimizdeki sevdayı biz yenemedik Hep beraberliğimizde uzak durup icimizi yedik Sevdayı boylemi bildik biz

Sen varya sen sigaram gibisin dumanı sacların alevi gozlerin yanlız bir fark var ben sigara yaktıkca sen beni yakıyorsun

Gullerin arasında gecse de omrum,Senin ustune gul koklamam gulum, Gulu koklama olsada olum,senin icin olmeye değer be GULUM

Bir pınarsın icilen ama hic kanılmayan, seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, ozlenen senozleyen sen, ozleten sen Varken doyulmayansınyokken dayanılmayansın

Bir telefon bekliyorum 'sevgilim' diye baslayan 'seni seviyorum' diye biten bir telefon bekliyorum dun gelmesi gereken bugun hala gelmeyen

Gozlerine bakınca dalar giderim uzaklara!Uzaklara bir yere yalnız ikimizin yasadığı doyasıya kanmak isterim sana !sana aşığım bebek kokulu yarim

Ne olurdu bir yapragın daha olsa,bak sevmiyor işte hain papatya

Kucuk kelebeğin tul kanatlarının pırıltılı tozları parmak uclarıma karıştı Onlar oradan ne zaman ucarlar sen yureğimden o zaman?

Doğru soyleyeni dokuz koyden kovarlar, ben sana onuncu koyden sesleniyorum Seni cok ama cok seviyorum

Aşkın goz yaşları denize duştuğunde sahile şu imzayı atar: Seni seviyorum

Eğer geceler seni duşunduğum kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı

Sen bana bakma ben senin baktığın yerde olurum

Gozlerinde dogmak, yanaklarinda yasamak, dudaklarinda olmek icin Gozyaşın olmak isterdim!!!

Aşkımı dağlara yazacaktım ama aşkımdan buyuk dağ bulamadım

Senin olan herşeyi sensizliği bile seni hatırlattığı icin seviyorum

İctigim sigaram gibiydin aranızda tek bir fark vardı sigaramı ben bitirdim beni de sen

Başını goğsume yasladığın zaman tek duşmanım akip giden zamandır

Bir gun guneş doğmayi ay batmayı unutursa ben de seni unutacağım

En sonunda bir gun seni gozlerime hapsedip sevgimle boğacağım sonra seni kalbime gomup Azraile hadi al canımı diyecegim sensiz bu dunyayı asla terketmeyeceğim

Kalbimde 3 cicek yetiştirdim Sevmek, sevilmek ve beklemek Sen bunlardan ikisini kopardın Bana sadece biri kaldı, beklemek

Ağırdır sevmelerim her yurek taşıyamaz, Buyuktur umutlarım her omuz kaldıramaz

Her şey olurda şu kalbim bir tek aşık olamaz

Guzelsin, şirinsin, şahanesin Cektiğim cileme tek bahanesin Melek mi, şeytan mı bilmem ki nesin Tuzaktan tuzağa atsan da olur ben seni seviyorum sen sevmesen de olur

Eller bana kalpsizsin diyorlar, doğru cunku kalbimin sende olduğunu bilmiyorlar!!! Seviyorum

Duyuyorum sana dokunmanın ezikliğini ve duşunuyorum aşık olmanın rezilliğini İnan yanındayken cekiyorum en cok hasretini!

Nasıl doldurduysan hayatımı varlığınla, Ben de yazmak isterim adımı defalarca Dudaklarımla dudaklarına

Aramızdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sonsuzluğa giden tum yollara adını yazdım Hangi yoldan gecersen gec seni sevdiğimi okuyacaksın

Üst Alt