Son Konu

Demet Özdemir'den nişanlısı Oğuzhan Koç'u kızdıracak laflar!

tekin

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
demet_ozdemirden_nisanlisi_oguzhan_kocu_kizdiracak_laflar_1653468095_7479.jpg

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, evlilik hazırlığı içerisinde olduğu nişanlısı Oğuzhan Koç ile dünyaevine girmek için geri sayarken, açıklamaları bomba gibi gündeme düştü. Ünlü oyuncu romantik olmadığını vurgularken, akıllarda soru işaretleri oluştu.

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, yaz dizilerinden sonra nişanlandığı kendi gibi oyuncu ve şarkıcı olan Oğuzhan Koç'la da adını duyurmayı başarmıştı. Geçtiğimiz günlerde doğum günü kutlamasının ardından evlilik teklifini de paylaşan Özdemir, geçtiğimiz günlerde Etiler'de objektiflere takıldı.

lQ2fN_1653468124_5301.jpg
demet özdemir ve nişanlısı oğuzhan koç

"BECEREMİYORUM"

Muhabirlerin yönlendirdiği sorulara yanıt veren Özdemir, ayaküstü cevap verip geçiştirirken, daha önce röportajında kullandığı "Romantik olmayı beceremiyorum" cümlesi sorulunca "Kendimi romantik bulmuyorum" ifadesini kullandı. Ünlü oyuncu Özdemir "Ben öyle düşünüyorum. 'Ben romantik birisiyim' desem de biraz garip olur diye düşünüyorum. Eğlenceyi, espri yapmayı çok severim ama kendimi romantik bulmuyorum." şeklinde açıkladı.

fskV2_1653468228_0329.jpg
demet özdemir

"SANA HEP SÖYLEDİM"

Daha önce Oğuzhan Koç'un doğum gününü "Sana hep söyledim! Seversem Görersin. Ruhunun tüm inceliklerini benimle paylaştığın için sana çok teşekkür ederim. İyi ki doğdun sevgilim. Hep ol. Doğarsan görersin" açıklamasıyla kutlayan Özdemir'e Koç'tan bir cevap gelecek mi sorusu sosyal medyada merak konusu oldu.

Üst Alt