Son Konu

Deniz seki cezaevinde

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Deniz seki cezaevinde 1548629217 1548629217 denizsekicezaevinde5c4e34e55e0bedenizsekicezaevinde5c4e34e55e0be http:wwwgeccecomserviceMakeThumbaspx?Image webimageshaberdenizsekikutuuu&w 415&Alt webimageshaberhaberlrg MAHKEME TARAFINDAN TUTUKLANAN DENİZ SEKİ'NİN ADLİYE GİRİŞİNDE GİRİŞİNDE BITKIN OLDUĞU GÖZLENDİ Başkalarına belirlemek amacıyla kokain bulundurduğu ve satın aldığı gerekçesiyle gözaltına alındıktan sonradan mahkemeden özgürlük kalan oysa savcının itirazı üzerine yeniden yakalanan Deniz Seki, tutuklandı İSTANBUL İl Jandarma Komutanlığı'nın 16 Şubat günü düzenlediği operasyonda gözaltına alınan Deniz Seki, mahkemedeki ifadesinde 'Kimse için uyuşturucu madde tedarik etmedim Son dönemlerde yaşadığım sıkıntıların etkisiyle uyuşturucu kullandım hemen bundan dolayı pişmanım Bir sanatçı olarak bu durumda olmaktan büyük endişe duyuyorum Suçum uyuşturucu kullanmaktan ibarettir yeniden uyuşturucu kullanmayacağım' dedi Duruşma, Deniz Seki'yi özgür bıraktı Oysa savcılık, Seki ve beraberindeki 7 kişinin bağımsızlık bırakılmalarına itiraz etti Şüphelilerin durumlarını yeniden inceleyen mahkemenin kararıyla Deniz Seki, önceki akşam jandarma kadar baştan gözaltına alındı Dün saat 0900 sıralarında Zekeriyaköy Jandarma Karakolu'ndan Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'ne getirilen Deniz Seki, içeri girerken 'Böyle olmasını istemezdim Çok üzgünüm' dedi Nöbetçi İstanbul 13 Ağır Ceza Mahkemesi hakimi, yakalama kararını Seki'nin yüzüne okudu ve yakalama kararı tutukluluğa çevrildi Adliye girişinde halsiz olduğu gözlenen Deniz Seki gazetecilere, 'Fazla üzgünüm inanın böyle olmasını istemezdim' dedi Reklam çekimi diğer Deniz'e Cezaevine gönderilen Deniz Seki, kokain operasyonundan önce Denizbank'ın filminde oynaması için anlaşmıştı Ama yaşanan gelişmeler üzerine filminin çekimlerinde Deniz Seki'nin yerine Deniz Akkaya rol alacak Reklam filminin Mal'lerde çekilmesi planlanıyor  

Üst Alt