Son Konu

Depresyon Duası

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Bunalım Duaları,
Depresyona Dua,
Bunalım İçin Dua,
depresyon için okunacak dua

Sıkıntı Ve Depresif Durumlar için Yardımsever Dualar

1) Yâ Allahürrakîbülhafîzürrahîm Yâ Allahülhayyülhalîmül ’azîmürraûfülkerîm Yâ Allahülhayyülkayyümülkâimü alâ külli nefsin bimâ kesebet hul beynî ve beyne adüvvî!

2) Lâ ilâhe illallâhül ’azîmülhalîm lâ ilâhe illallâhü RabbülArşil ’azîm lâ ilâhe illallahü Rabbüssemâvâti ve RabbülErdı Rabbül ’Arşilkerîm

3) Yine özellikle secdede iken “Ya hayyu ya kayyum bi rahmetike estagiz “Ey hay ve kayyum olan Allah senin rahmetinden takviye dilerim

4) 7 defa ‘Allah Allahü Rabbi lâ üşrikü bihi şey ’a ‘

5) Allhümme İnni Abdüke Vebnü Abdike Vebnü Ematike Nasiyeti Biyedike Mazin Fiyye Hükmike Adlün Fiyye
Gazaüke Eselüke Bi Külli İsmin Hüve Leke Semmeytebihe Evenzeltehü Fi Kitabike Evelemtehü Ehaden Min Halkike EvisTe Sertebihi Fi İlmin Gaybi İndeke Tecalel Kurane Kalbi Ve Nura Sadri Vecale E Ğammi Hüzni Ve Hemmi

6) “Allah ’ım! Acizlikten tembellikten korkaklıktan ihtiyarlıktan cimrilikten ve mezar azabından sana sığınırımAllah ’ım! Borç aşağıda kalmaktan düşmana yenik düşmekten ve düşmanların sevinmesinden sana sığınırım

7) Allahümme rahmeteke ercu fela tekilni ila nefsi tarfete aynin ve aslihli se ’ni küllehu la illa ente

Manasi:
“Allahim! Rahmetini umarim Beni bir göz kirpmasi değin bile nefsime birakma Tüm islerimi islah et Senden baska ibadet edilecek ilah yoktur

8) Lâ ilâhe illâ ente sübhâneke innî küntü min ‘ezzâlimîn Rabbî amiltü sûen zalemtü nefsî ve ente Erham ’ürRahımîn)

Manası: “Senden başka ilah yoktur Seni noksanlıklardan tenzih ederim Ben nefsime zulmedenlerden oldum Rabbim! Kötülük yaptım Kendime yazık ettim Sen merhametlilerin en merhametlisisin ’

netten alıntı *

Üst Alt